Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Elcseszett vizsga! Milyen...

Elcseszett vizsga! Milyen nyugtatót vehetek be?

Figyelt kérdés
Ma volt a vizsgam, iszonyatosan izgultam, pont ezért el is csesztem mindent, naná hogy megbuktam. Még 1x megprobalom, de többször sajnos nem megy, nincs rá pénzem! Izzadtam, remegtem, hányingerem volt. Amit eddig tanultam, mindent elfelejtettem abban a fél órában. Praktika? Gyógyszer? Mit csináljak???

2018. márc. 9. 20:26
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
63%

Üvölts, és rohangálj a ház küröl.

5 perc alatt úgy elfáradsz, hogy lenyugszol :D

2018. márc. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Vizsga alatt nemtudok futkozni!
2018. márc. 9. 22:03
 3/34 anonim ***** válasza:
84%
Vizsga előtt vegyél be nyugtatót, annyit segít hogy átmenj ha fel vagy készülve
2018. márc. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
80%

Én is izgulós tipus vagyok, vagyis nekem egy kicsit komolyabb. Kóros szorongást állapítottak meg és egy erősebb nyugtatót is kaptam. Még soha sem használtam, mert nem akarok a problémáimra gyógyszeres megoldást, de kiváltottam és mindig ott van a lehetőség ....


Menj el az SZTKba és vizsgáltasd ki magadat.


Ha nem "szorulsz rá" semmi képpen se használj nyugtatókat, ilyen helyzetben sem, de ha még is igen, akkor is átgondolandó ... én sem teszem, pedig nekem elég durva ...

2018. márc. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
82%

#3 véleményét osztom!

Vizsga előtt. Ismerem az ilyet, sajna nekem minden valamire való tz ezzel jár, már nem is hibázok, annyira megszoktam ezt, de tavaly még majdnem ilyenek miatt buktam. Ötösre állok :)

2018. márc. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát itt nincs idő, azaz pénz megszokni. Ugyanis most plusz 53 ezret kell fizetnem (10 óra meg vizsgdij). Szóval ez azért drága mulatság. Még egyszer megprobalom, de többre nem lesz pénzem
2018. márc. 12. 13:56
 7/34 anonim válasza:
100%
Ne haragudj,hogy ezt mondom,de ha ennyire izgulsz/félsz/ráparázol a vezetésre,akkor inkább még ne ülj autóba. Szerezz még rutint plusz vezetési órákkal. Az egy dolog,hogy saját magadat összetöröd,de így mások életével is játszol.. nem letolni akarlak,de amíg nem megy magabiztosan,izgalom nélkül,addig ne erőltesd. Ha leblokkolsz egy dynomen helyzetben, másokat is veszélyeztethetsz,azt pedig remélem tudod, hogy a közúti veszélyeztetés bűncselekménynek minősül. ne add fel,menni fog de gyakorolj még,hajrá ;-)
2018. márc. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Frontin, xanax... tudom h nem nyugtato de segit. Vagy gyogynovenyvoltban vagy patikaban kerj vmit ami homeopatias. de elotte teszteld le mahadon hogy hogyan hat rad. Macskagyoker tea is jo.


Vagy huzz le vmi piat 😂 vicceltem

2018. márc. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti, sosem okoztam balesetet, még csak közelében sem voltam. Sima vezetési órán nem izgulok, csak a vizsgán. Kicsit félreértetted... Plusz órákat már nemtudok venni, elkoltottem erre 200 ezret, többre nem futja!
2018. márc. 13. 21:33
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha pótvizsga előtt nemveszel pótórákat ismét meghúznak, kivéve ha nagyon jól vezetsz.

Inkább gyűjts mint még 1 bukás.


Sajnos korrupció van a kishazánkban.

2018. márc. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!