Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire normális,...

KissGK kérdése:

Szerintetek mennyire normális, hogy 34 óra alatt csak 313 km tudtunk csak megtenni az oktatómmal?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyire normális, hogy 34 óra alatt csak 313 km tudtunk csak megtenni az oktatómmal? Budapesten vezetek, de mindig ügyeltem, hogy olyan időpontokra próbáljak meg foglalni oktatást amikor nincs kifejezett dugó. Sajnos így sem sikerül normális kilométereket produkálni, főleg az utolsó hét alkalommal mikor 16-21 km közötti távot sikerült teljesíteni (2x50 perc alatt). Az 50 perces óráival sem vagyok kibékülve, mivel eleve mindig 5 perces csúszással kezdünk mert ugye cigi meg csacsogás van a többi oktatóval.... oké lenyeltem. Viszont mostanában elkezdte cipeltetni magát autós boltokba, tescoba, illetve a biztosítóhoz, hogy az általam fizetett időben rendezgesse saját ügyeit plusz közben is van egy cigi szünet. Ezt már nehezebben nyeltem be, de mindig elütötte valami hülyeséggel meg dicsért is milyen jól megy stb.. én hülye meg bekajáltam. Most viszont, hogy túlléptem a keret óraszámom rákérdeztem mikor is lesz meg az a bizonyos 580 kilométer. Hááát ugye 2 óránként a 20 kilométer teljesen normális kezdte, szóval 12-14 óra! Majdnem dobtam egy hátast. Még a pénz hagyján, de mivel hozzá csak hétfőtől-péntekig lehet menni 8-16 óra között, így lehetetlenség összehozni a munkaidőmmel. Eddig is csak azért tudtam mert a munkáltatóm elnéző volt velem, de tovább már nem tudom folytatni ezt a heti kétszer elmegyek vezetni vonalat. Tényleg van képük elkérni 5000 forintot ilyen órákért?

2018. márc. 13. 16:01
1 2
 11/12 Hovarju ***** válasza:

Én nulla tudásról kezdtem a vezetést. Eleve 40 órás oktatásra fizettem be. Az elején elég sok idő elment a rutinpályán való gyakorlással (ahol nem nagyon gyűlt a kilométer). Ezt mi úgy oldottuk, meg, hogy a rutinpályáig oda-vissza én vezettem. Így bőven megvolt az alkalmankénti 20-25 km vezetésem. Ez alatt bőven megvolt az előírt 580km.


Az én oktatóm, sosem késett, általában 5 perccel hamarabb ott volt, így volt időnk csacsogni indulás előtt. Sosem intézett más ügyet tanítás közben. Egyszer voltunk tankolni az aznapi oktatás végén. Mivel majdnem minden nap tudtam vezetni és alkalmanként 2 órát voltam, ebbe az időbe bőven belefért egy-egy kisebb pisi szünet, esetleg kávé. Ha a nap végén találkoztunk előfordult, hogy hazáig vezettem - (az oktató a közelemben lakott).


Én három évvel ezelőtt csak 3500ft-ot fizettem óránként.


Nagyon türelmes ember volt, akkor sem kiabált, amikor bőven adtam rá okot. Nagyon sokat beszélt, magyarázott és hamar elérte, hogy ne gyomorgörccsel kezdjek a vezetésnek.


Egyébként, ha ennyire nem vagy megelégedve az oktatóval, akkor keress másikat, aki nem intéz ügyeket az oktatás alatt.

2018. márc. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Hovarju ***** válasza:
Ja én 66 óra vezetés után (a vizsgát is beleszámítva) vizsgáztam le elsőre.
2018. márc. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!