Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ez normális? Voltam eü vizsgán...

Ez normális? Voltam eü vizsgán, és egy olyan bunkó f**szi volt. Hogy csak na. Ordított mindenkinek beszólogatott, elcsesztem 1 kötést, és úgy rám vonyított

Figyelt kérdés
azt sem tudtam hirtelen hol vagyok.. végén majdnem elsírtam magam... megis buktam..-.-"
2010. jún. 10. 16:16
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
49%

megkellett volna tanulni rendesen és simán ment volna...



jöhet a lepontozás

2010. jún. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
30%
milyen lepontozás? igaza van az elsőnek, ha tudtad volna átmész, tudod, ilyenek ezek a vizsgák...
2010. jún. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos előfordul az ilyen, de ne adj rá okot máskor hogy belédkössön
2010. jún. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
30%

Igen, ez normális! A legújabb rendelet szerint az eü vizsgabiztosoknak minden vizsgán:

1. Ordítaniuk kell, mint a fába szorult féreg,

2. Mindenkinek be kell szólogatniuk, csak úgy poénbólis,

3. A vizsgázókra rá kell vonyítaniuk hogy azok örökre megijedjenek...

2010. jún. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
9%

hű hát most nem személyeskedésből írom de ideje volt bekeményíteniük... Mikor én voltam vizsgázni minden hülyét átengedtek, pedig volt aki müfogással akarta kiszedni a babából a játékot, sőt olyan is volt aki a lábsérülést felérendelte a fejsérülésnek... Szörnyülködtem is hogy ha neadjisten vmi történne velem ilyenek fognak segíteni? inkább ne...

Az viszont nem normális hogy ordítozik veled. Legközelebb jobban készülj fel, és nyugodj meg.

2010. jún. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
13%
Ha ilyen kis nyomás alatt megtörsz, egy valódi balesetnél mi lenne veled? Egyből elájulnál?
2010. jún. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
10%
Ugyan már, ha egy idiótától ennyire megijedsz, valós baleseti helyzetben mit fogsz tenni?
2010. jún. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
üsd meg a k.csögöt, ordibáljon az anyjával, nem a kutyája vagy f.szom, kinek hiszi magát ez sok b.zi? ha nem tudod simán húzzon meg azt kész, de a legrosszabb amikor még sz.rként is kezelnek.
2010. jún. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Hát velem ne ordítson, semmi joga hozzá plusz még sértegessen is.! ha megint rám szól, beszólok neki.. az biztos.!!
2010. jún. 10. 17:44
 10/24 anonim ***** válasza:
Én megtanultam az egész könyvet(autósiskolában vettem), ott voltam a gyakorlatokon mégis megbuktam, mert olyat kérdezett ami nem volt benne a könyvembe, és az órán sem tanította meg az oktató. Vöröskeresztes könyvet kell venni, abban bent van minden. Szóval egy valamit nem tudtam, és meg is buktattak, pedig tényleg tanultam, önhibámon kívül kellett még 5ezert rászánnom, de másodikra sikerült. Október óta szigorúbban veszik a vizsgát. Előtte állítólag egy vicc volt.
2010. jún. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!