Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ez normális? Voltam eü vizsgán...

Ez normális? Voltam eü vizsgán, és egy olyan bunkó f**szi volt. Hogy csak na. Ordított mindenkinek beszólogatott, elcsesztem 1 kötést, és úgy rám vonyított

Figyelt kérdés
azt sem tudtam hirtelen hol vagyok.. végén majdnem elsírtam magam... megis buktam..-.-"
2010. jún. 10. 16:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, jobb, ha nem itt érdeklődsz, mert itt sok az internethuszár, akik 12 évesen keménynek hiszik magukat, hogy bárkinek beszólhatnak látatlanba.

A kérdésre válaszolva, amikor én vizsgáztam (több, mint 20 éve), akkor nagyon rendes vizsgáztató volt. Egy magasrangú mentős. Nem ment át mindenki, de aki nem tudott valamit, annak elmagyarázta (a vizsgán), csak olyanokat buktatott meg, akiknek fogalmuk sem volt az egész dologról és több kárt okoztak volna egy baleset alkalmával, mint amennyit segítettek volna.

2010. jún. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nyugodtan dühöngj. Miért ne? Jobb lenne ha magadban tartanád? Nem hiszem. Legközelebb majd sikerül.
2010. jún. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Melyik helyszínen vizsgáztál?
2010. jún. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
0%

19:48

Szerintem meg ne dühöngjön! Normális emberek nem dühöngenek, csak az állatok. Le lehet vezetni a feszültséget pl. sporttal.

2010. jún. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!