Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 52 évesen még meg lehet...

52 évesen még meg lehet tanulni vezetni?

Figyelt kérdés
Anyumról van szó. Soha nem vezetett. Most tervezi, hogy elkezdi. Ja, és segítsége nem lesz hozzá. Apum nem vezethet. Én még nem. Rokonaink csak kevés van, azok is jó messze laknak. Szerintetek van értelme ennyi idősen?
2018. ápr. 13. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Lesz segítsége, mert tanfolyam nélkül nem jeletkezhet vizsgára. Az emberek legnagyobb része meg tudja tanulni több-kevesebb idő alatt.
2018. ápr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Persze, sohasem késő.


Mondjuk lehet, hogy a 30 óra nem lesz elég neki.

2018. ápr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

kimondtad a bűvös szót: most tervezi..


tehát rámoccant, ami azt jelenti, hogy elszánt, és akarja...általában olyan ember akarja, aki érzi, hogy tehetsége van hozzá, tehát nem fél..


ez a lényeg.


Dícsérd, és bíztasd! támogatni...támogatni..


legalább a büszkesége nem szenved csorbát.

2018. ápr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Még azt sem lehet mondani, hogy ennyi idősen nehezebb lenne, sokkal inkább azon múlik, hogy mennyire van hozzá " érzéke ", mennyire könnyen tanulja meg a dolgokat.
2018. ápr. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Meg. Én 50 vagyok, most csinálom. Nincs semmi problémám.
2018. ápr. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!