Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy ha valaki a...

Az igaz, hogy ha valaki a honvédségnél sofőr és civilben gyorshajtáson kapják, akkor feljelentést kap nem pedig csekket, és katonai ügyészség elé citálják?

Figyelt kérdés
Anyukám katonai sofőr, és azzal riogat, hogy ha egyszer engem lefényképeznek az autójával gyorshajtás miatt, akkor ő nem.csekket kap, hanem feljelentik és katonai ügyészség elé viszik, és el is veszítheti a munkáját. De ha ez megtörténne és magamra vállalom, akkor nincs gáz, nem?

2018. ápr. 16. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
De, gáz van, s ha lehet még nagyobb. Ha a kocsi nem is saját, hanem honvédségi, az még annál is rosszabb felállás.
2018. ápr. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem, az autó az saját. Csak nekem azért fura így, mert ha valaki i akar szúrni veled, akkor kölcsönkéri az autót és átrohan 3 trafin és kész, kirúgtak. Valahogy csak bizonyítani kell nekik hogy nem te voltál, pl magadra vállalod és akkor nem ugrik az állásod. Gondolom én
2018. ápr. 17. 07:25
 3/9 D. Brasco ***** válasza:
Ezt a baromsagot ami a kerdesedben van honnan szedtetek?
2018. ápr. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ez kamu
2018. ápr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már, csak így akarja a KRESZ betartására bírni a fiát :D
2018. ápr. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem is fura, de nincs ismeretem ebben, meg rendőr vagy katonai sofőr ismerősöm sincs, ezért nem tudom megkérdezni ez igaz-e:D vagy csak engem ijesztget anyám
2018. ápr. 17. 12:46
 7/9 Alex Fly ***** válasza:
Én sem tudom, mekkora az igazságtartalma. De ha betartod a szabályokat, akkor nem lehet gond...
2018. ápr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiert nem rugjak ki. De elsosorban csekket kap, mint egy civil, es ha elveszik a jogsijat akkor mnkaidoben sem fog vezetni, max atteszik masik beosztasra mig visszakapja a jogsijat.

Nalunk kb minden 2-ik sofornek volt mar legalabb 1 honapot bevonva a jogsija...

2018. ápr. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lefokozzák. Mi a rangja? Tábornok asszony? Akkor talán nem.
2018. máj. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!