Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha valaki büntetőfékezik...

Ha valaki büntetőfékezik előttem és én belemegyek akkor az indokolatlanul fékező egyed lesz a vétkes?

Figyelt kérdés

Persze mindezt rögzítem kamerával, mivel az mindig nálam van.


Tehát, megharagszik rám mert zöldnél indultam piros-sárga helyett és ezzel időt veszített, az elvesztett időt meg az én veszélyeztetésemmel szeretné pótolni ezért fékezget előttem, nos ha én véletlen nem tudnék megállni belemegyek, akkor Ő a hibás mivel indokolatlanul fékez, igaz?


2018. máj. 3. 19:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Autópályás dolog:

azt azért megnézném, ha a balkáni satuzgató okoz egy 3-4 résztvevős ráfutásos balesetet, kit hoznának ki vétkesnek, mikor még 8 ember bizonyítaná, hogy büntetni akart.


Az ilyenek miért nem egy 40+ tonnával megrakott ukrán kamion előtt satuznak.

2018. máj. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#9, Látom szövegértési gondok vannak. A kérdező nem beszélt hirtelen sávváltásról. És itt a kérdésre szokás válaszolni, nem egymás üzeneteire. Az hogy te mit láttál bele a kérdésbe, ami nem volt benne, az csak a te bajod, nem az enyém.
2018. máj. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem megosztott felelősség lenne.
2023. okt. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!