Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Sokan lehetnek, akiknek van...

Sokan lehetnek, akiknek van CE jogsija, de nem dolgoznak vele?

Figyelt kérdés
Nekem is van, de félek vele dolgozni, rengeteg rémhírt hallottam. Meg sosem tudnám feldolgozni, ha balesetet okoznék.

2018. jún. 4. 02:42
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Írja minden cég, hogy csakis min. 2 év tapasztalattal keresnek.

Ennek ellenére felvesznek majdnem minden mazsolát is.

Azért sejtem, hogy rengeteg embernek megvan a jogsija, csak nem mernek, vagy akarnak ebben dolgozni.


Én úgy voltam vele, hogy a betanulás idejére nem is kértem volna fizetést.

Pár cégénél voltam, de betanítani nem nagyon akarnak.

Féltik a sofőröket, hogy lelépnek, ha betesznek melléjük egy kezdőt.

2018. jún. 7. 05:17
 12/20 anonim ***** válasza:

10-es: Az a napi 13 óra csak 8... és az a 300.000 pedig inkább 450-500.000, nyilván szörnyű a helyzet...

Senki nem mondja, hogy könnyű munka, de azért azt gondolom be lehet látni, hogy semmiért nem lehet hazavinni havi fél milliót...

2018. jún. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
12# Te aztan ertesz hozzá, de vagy ehx ostoba irogykedő vagy, vagy csak provokalsz, de az biztos hogy fingod nincs az egeszhez ...
2018. jún. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

12# ird mar le privatban ennek a cegnek a nevet, esetleg egy telefonszamot, ha igaz amit irsz en szivesen vinnrm a szekerüket...

Napi 8 oraban...

Köszi...

2018. jún. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Oké, nem értek hozzá...

AETR-t meg értelemszerűen senki soha nem tarja be...

2018. jún. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Kerlek ird mar le azta céget aki csak 8 oraban dolgoztat ennyi penzert..... vagy adj elerhetőseget....


Napi 13 óra munkaidőd lehet, amit meg lehet hosszabitani 2x 15 orára... sajnos ki van maxolva minden a hiány miatt... legalábbis nálunk...

Ezért szivesen mennék oda, amit irtál, hogy csak 8 óra ennyi penzert, de nyilván nem tudod csak muszáj volt okoskodni...

Még mindig varom a céged nevet, es a fönököd elérhetőségét.... szeretnék vele beszélni...

2018. jún. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
az utolsó: okosnak hiszed magad mi? 2x 15 óra :DD nem baj hogy 3x lehet, ha aktív sofőr vagy az nagyobb gáz mintha csak nyugalmazott idióta lennél.
2018. jún. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Igen aktiv vagyok, és nem hat meg mit mondasz, vagy gondolsz.... élvezkedj magadon, es hidd azt, hogy most jó keményen beszóltál..... polirozd rá ki a műszert, ott egy magadban....
2018. jún. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"A napi vezetési idő nem haladhatja meg a 9 órát, azonban hetente két alkalommal meghosszabbítható 10 órára. Egy héten 6 napi vezetési időszak lehet."


Nem egészen értem, hogy lesz ebből 15 óra.

2018. jún. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

19.


Akkor itt az alapokkal van baj, ha nem érted.

2018. jún. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!