Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Titeket zavar, ha a forgalmi...

Titeket zavar, ha a forgalmi gyakorlás alatt az oktató arra kér meg, hogy álljatok meg, hogy bemenjen valahova? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Például a boltba vagy a postára vagy akárhova. Csak azért kérdezem, mert olvastam a fórumokban meg a hírekben, hogy a névtelenül nyilatkozó tanulók mesélték, hogy milyen oktatót sikerült találniuk. Többen azt mesélték, hogy a gyakorlás alatt az oktatójuk sokszor betért valahova. Az, hogy a szervízbe is betértek, az más tészta, mert a kocsit muszáj karbantartani.

Volt, amelyik mesélte, hogy a forgalmi vizsgája alatt az oktató meg vb betértek a kisközértbe alkoholt venni és a vb simán átengedte (pedig nem is fizette le!). Unokatesóm mesélte, hogy egy barátnőjének gyógyszerfüggő oktatója volt. Azt vette észre, hogy ha forgalomban vezet, mindig beveszi a gyógyszert. Ha lakott területen vezetett, akkor nem nyúlt a gyógyszerhez. A csoporttársai is ezt említették. Sőt, a gyakorlat alatt az oktató sokszor betért a patikába pótlásért. Sokan ijesztőnek találták, mert azt gondolták, nyugtatót vesz be. Ezért inkább másik autósiskolát választottak.



2018. jún. 8. 21:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%

"Na meg alapból én azt is viccesnek tartom, hogy a vizsga alkalom is órának van számolva, azt is kifizeted és pluszban ráfizeted a vizsgadíjat is."


Nyilván a vizsgán ingyen megy a kocsi, meg az oktató ideje is ingyen van...

2018. jún. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én oktatómnak is mindig volt valami dolga, de én nem bántam. Ja, 10 percnél többet soha nem álltunk. Igazából még örültem is neki, mert tudtam szsszanni pár percet, és változatos helyekre kellett menni, olyanokra is, amelyek eltértek a már-már unalmas vizsgaútvonaltól. Ja meg így többet kellett parkolgatni, manőverezni, ilyesmi, ez is hasznos volt szerintem.
2018. jún. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Hovarju ***** válasza:
100%

Engem nem zavart. Bár mi csak kb.5 percre álltunk meg, általában azért, hogy igyunk egy kávét. De ez sem volt rendszeres.

Ja, az össz tanulási idő alatt egyszer tankoltunk is.

2018. jún. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
88%

"Nyilván a vizsgán ingyen megy a kocsi, meg az oktató ideje is ingyen van... Idióta."


Nyilván nem ingyen megy...idióta.

Viszont akkor ne fizessek +11 ezret arra, hogy beül még 1 ember hátra. Vagy legyen összevonva a költsége.

Nem mellesleg a tanuló sem a seggéből tolja a pénzt és az ő ideje nyilván ingyen van...Idióta.

2018. jún. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Tisztázzuk valamit emberek!


A 11000ft az NKH-hoz kerül. Ezért kapsz egy vizsgabiztost 1 órára.

Aztán ott álltok az út szélén, egymás kezét fogva, nehogy féljetek...

Azért kell egy órát venni, mert az oktató, meg a kocsi óradíját is ki kell fizetni!

A kettő együtt adja a forgalmi vizsga díj összegét.

2018. jún. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ismerős, nekem is ezt csinálha, de nem szólok érte. Elhiszem, nogy fárasztó de legalább ne késne az óra elejéről és ne csípne le a végéről is.


Most tartok a 40. óránál és azt mondja, hoby kell még 10 óra.

2018. jún. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!