Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem sikerül...

Mit tegyek, ha nem sikerül megint? BÜ vizsgán már 1x megvágtak.

Figyelt kérdés
Kétségbe vagyok esve kicsit, a járművezetés egy nagy álmom, és van érzékem a vezetéshez csak kevés a rutinom még, C jogsit csinálom. Elméletből elsőre átmentem, viszont a BÜ vizsgán elhúztak már 1x (nehezen megy a műszaki téma a fejembe) De tanulok rá kő keményen, már olyan módszereket is bevetek rá, hogy sikerüljön akárcsak érettségin annak idején. Múltkor mikor voltam, akkor mindenki átment, egyedül velem csesztek ki. 12 tétel van azon belül 3 alkérdés részben, ebből 2-őt elmondtam rendesen, az egyiket viszont nem tudtam annyira, így próbálkoztam körbe írni a témán belül, de mégis megvágtak. Azt meg egyértelműen nem mondhatom, hogy nem tudom, mert azonnal bukta... Más is szenvedett már ezzel rajtam kívül?

2018. jún. 23. 19:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulni rendesen a teteleket. Mert masok eletevel jatszhatsz. Szoval kesobb meg halas lehetsz amiert meghuztak.
2018. jún. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát majd ha gyakorlathoz érek, akkor talán elméletben nem ugyan az.
2018. jún. 23. 19:21
 3/13 anonim válasza:
A Büre életed végéig nem lesz szükséged. Dobj be valami bizonyítványt amivel mentesülsz.
2018. jún. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

"Meg kell tanulni rendesen a teteleket. Mert masok eletevel jatszhatsz. Szoval kesobb meg halas lehetsz amiert meghuztak."


He?

2018. jún. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs autószerelős szakmám, így szívok.
2018. jún. 23. 19:28
 6/13 anonim válasza:
Más sincs?
2018. jún. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Autós dolgokban egyáltalán nincs, ami műszaki témába vág az meg inkább számítástechnikához köthető, de még arról nincs meg a bizonyítvány, mert folyamatban van felnőttképzésben OKJ-n.
2018. jún. 23. 19:45
 8/13 A kérdező kommentje:
Ám az autószerelőn kívül, néztem hogy a gépkezelő bizonyítványok is adnak felmentést ez is igaz akkor? Mert ha lenne pénzem majd akkor letudnék tenni targonca vezetőt, vagy valami munkagépkezelőt...
2018. jún. 23. 19:51
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi nem ment? Könnyű az, elmagyarázom, ha megmondod.
2018. jún. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ilyen átlagos autós dologról volt szó, de szégyenlem leírni, egy létfontossági dolog nem jutott eszembe lényegében, de ha megint kihúznám azt a tételt már tudnám... Privátba leírhatom.
2018. jún. 23. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!