Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen következménye lehet,...

Milyen következménye lehet, ha véletlenül neki tolattam egy kis vékony fának és az eltört?

Figyelt kérdés

2018. júl. 15. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
A fa? Ne fog megnőni.
2018. júl. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendörségi vagy jogi útra gondolok
2018. júl. 15. 21:52
 3/5 veterán vas ***** válasza:
75%

Mégis mire gondolsz?

Az öreg tölgy följelent gyilkosságért, mert a 3 éves, csemete fiacskájának derékba törted az életét? :D

2018. júl. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3#-as, ez jó volt :D
2018. júl. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én neki tolattam egy kicsi oszlopnak véletlenűl. Kicsit megdőlt és egy óriási csattanással járt.


Pont akkor hajtott el melletem egy rendőr autó.


Tudod mitőrtént?


Semmi. Biztos nevettek rajtam egyet az autóban, hogy béna vagyok, de azon kívül semmi, sőt az autónak sem lett baja. Egy masszívabb terepjáróról van szó. Egy kicsit piszkos lett a lökhárító (fém), amit letöröltem és az égvilágon semmi sem látszik.


Persze a helyszinen nem száltam ki, de ahogy elfordultam láttam, hogy az oszlop kicsit megdőlt majd egy kicsit távolabbi parkolóban meg hogy az autó rendben van.

2018. júl. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!