Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szégyen PÁV- vizsgára menni?...

Szégyen PÁV- vizsgára menni? Fel kéne adnom?

Figyelt kérdés
5. sikertelen forgalmi vizsga után elgondolkoztam, hogy érdemes e folytatni a jogosítványt, az a baj velem, hogy nagyon izgulós fajta vagyok, órákon szinte hiba nélkül vezetek, mondta is az oktató hogy nem érti miért buktam meg ennyiszer, Nehéz a PÁV- vizsga? ha valakinek van ehhez kapcsolódó története írjon üzenetben 20/F

2018. aug. 1. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
5 bukas utan a PAV igazabol mar lenyegtelen. Van aki konkretan alkalmatlan az autovezetesre, van akinek csak szuksege van +5 evre, hogy sikeruljon. Ha gorcsolsz, parazol, tuti nem fog menni. Pihenj ra, nem kell sietni sehova. Inkabb legyen meg 5 evvel kesobb, mint hogy megolj valakit vagy magadat a volan mogott.
2018. aug. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Hasonló cipőben járok én is. Apróságok miatt buktam el (olyanok amiket napjába elkövetnek a volán mögött). Szerintem ha már ennyi pénzt és időt beleöltünk akkor egyértelmű, hogy folytatni kell. :) Nem hiszem, hogy szégyen, abszolút nem élem meg annak. Legalább egy újabb tapasztalatot szerez az ember.
2018. aug. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Írtad, hogy az miatt buktál meg ennyiszer mert izgulsz, de amúgy megy a vezetés. Ha pávon is izgulsz majd vagy fáradtan mész el akkor az se fog sikerülni és nem lehet jogsid, holott ugyanannyira vagy alkalmas a vezetésre mint bárki más. Más országokban páv nem is létezik.
2018. szept. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!