Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Fél éves jogsival érdemes...

Fél éves jogsival érdemes nekiállni a C kategóriának?

Figyelt kérdés
2018. aug. 29. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Igen, érdemes. Pontosan ez a lényeg, hogy folyamatosan csináld. Aztán jöhet az E kat. Ezek egy életre szólnak, ne halogasd.
2018. aug. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Megcsinálhatod, csak ki fog alkalmazni nulla rutinnal? Gondolom ezek a kategóriák nem annyiba kerülnek mint alap 30 órával nulla bukással számolva egy B kategória, vagy egy A kat.


Én azért csináltam ezt a két jogsit, mert használom is, innentől feljebb átlag emernek csak akkor érdemes ezeknek neki állni ha fő állásban szeretne elhelyezkedni, buszsofőr, kamionozás, csak azért neki állni hogy egy ünnepi ebéd alkalmával mutogatni a rokonok előtt pár sör után és legyezőnek használni, teljesen felesleges.

2018. aug. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Persze, miért ne. Akár rögtön a B után is csinálhatod.
2018. aug. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nyilván én sem azért akarom megcsinálni mert pénzverde van itthon meg, hogy mutogassam.
2018. aug. 29. 19:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a #2-essel értek egyet. Előbb inkább legyen rutinod személyautóval, utána jöhet a teherautó vagy kamion, amit akarsz. Tipikusan az ilyen fiatal, rutin nélkül C+E-nek nekiugró sofőrök húzzák az árokba a kamionokat meg hajtanak be olyan helyekre, ahonnan aztán csak daruval tudnak kijönni, mert még személyautóval sem szokták meg a közlekedést, nemhogy egy nagy tehergépjárművel.
2019. jan. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!