Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az M7-es autopálya útépítéséné...

Az M7-es autopálya útépítésénél hogy terelik a forgalmat?

Figyelt kérdés
Leszűkítették a szélességet 1 sávra, vagy használják a leállósávot, esetleg átterelik a szembejövő oldalra az autókat? Mekkora dugók szoktak lenni, mennyit áll a forgalom, illetve melyik oldalon (csak a Letenye felé vezető vagy mindkettő)?

2018. aug. 30. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Budapest felé 2 sávba megy ,külső és leálló. A belső 1 sávba van terelve Letenye irányába. Szóval 1 sávba van átterelve a szembe jövő oldalra. Napközbe biztos szívás van az 1 sáv miatt, este 11 után csak kicsit lassult a forgalom a terelés miatt,de folyamatos volt a haladás.
2018. szept. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Azt esetleg nem tudod, reggel 8-9 körül a Bp. felé vezető oldalon milyen a helyzet? Van várakozási idő vagy lehet nagyjábol haladni?

2018. szept. 1. 16:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom... én a szívást elkerülve (mert megtehettem) késő este mentem pestre és haza is késő este jöttem. De pest felé biztos nem lesz annyira rossz 2 sávba mint vissza felé 1 sávba. Habár már lecsengett a balcsis nyaralós időszak,így azért már nem olyan durva mintha pl előzőhéten mentél volna
2018. szept. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem. Nekem holnap reggel muszáj időre mennem, csak azért kérdem, hogy mennyivel kéne előbb elindulni. De akkor annyira talán nem vészes a dolog. Jövő héttől meg valószínűleg az estét választom, akkor már én is megtehetem. :)

Köszi a segítséget!

2018. szept. 1. 18:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy félórát minimum szánj rá, de lehet többet is. Én múlt héten voltam Budapest-Szántód útvonalon és lefele Siófoknál állt be a forgalom úgy, hogy inkább a 7-es főúton mentem végig Siófoktól felfele (És azzal a 30 perces kerülővel is gyorsabb volt Szántódot elérni, mintha az M7-esen mentem volna). visszafele pedig ugyancsak a Siófoki résznél volt szűkítés de akkor nem volt akkora probléma, mint lefele, mikor szószerint megállt a forgalom. És mindezt szombaton, mikor általánosságban nem szokott forgalom lenni. Tehát Siófok után halott volt az M7-es, de passz, hogy meddig.
2018. szept. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!