Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kapuba állásért hogy szoktak...

Kapuba állásért hogy szoktak büntetni? Mikulás csomagot adnak, vagy küldik a csekket?

Figyelt kérdés
A postán voltam ma csomagot átvenni. Belvárosban volt, az út mentén parkoltak az autók. Nem volt hely, szóval leparkoltam egy kapu elé, gondoltam néhány perc az egész, addig csak nem zavar senkit. Mire kijöttem nyitva volt a kapu, nem tudom miért, mert nem volt senki a közelben. Számíthatok valami büntetésre, vagy ha a helyszínen nem történt semmi, akkor nem is fog?

2018. szept. 20. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ki tudja? Automatikusan már nem büntetnek érte. Ha valaki szólt a zsaruknak, arról már ott helyben értesültél volna. A mikuláscsomag nem rendőri ügy, azt díjnemfizetésért kaphatsz és helyben,
2018. szept. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád csuklott párat. Más szerintem nem lesz.
2018. szept. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már kicsit nyugodtabb vagyok. Köszönöm
2018. szept. 20. 21:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Családi házak bejáróinál nem szoktak büntetni, hiszen nem tudhatják, hogy nem-e az ott lakó családé a kapuban álló autó vagy nem-e olyané, akik hozzájuk ment éppen látogatóba vagy valamilyen hivatalos ügyben.
2018. szept. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!