Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egy olcsó autó hirdetésénél...

Egy olcsó autó hirdetésénél hogy lehet a legegyértelműbben beleírni, hogy bizonyos elemek lehetőleg hanyagoljanak?

Figyelt kérdés

Elég sok régi, olcsó autót eladtam már, szinte 90 százalék az esély, hogy ilyenek találnak meg. Nagyon idegesítő.

Lealkudják a felét, utána még hívogatnak, hogy ez a baja, az a baja, még adjak vissza nekik pénzt, pláne, ha környékbeliek, az isten irgalmazzon.

Beleírtam a hirdetésbe, hogy: alkubajnokok, kereskedők, stb kerüljenek, de ez nem elég egyértelmű.

Amikor megyek venni hasonló autót, az eladó az éghez fohászkodik, hogy én mentem oda egyedül. Ennyire problémás a helyzet?



2018. okt. 9. 07:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, mert Lakatos Ronaldo bármit írsz fel fog hívni, hogy tesa fele mínusz tízezerrel vinnem... Egyszerű, mikor ilyen hív már telefonba mondd, hogy fix ár alku nincs. Ha meg mégis eljönnek megnézni ne engedj belőle akkor nem veszik meg és hamar lelpenek.
2018. okt. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Tök egyszerű!

Ha egy hadováló kisebbségi hív fel, megmondod, hogy eladtad.

Én ilyenkor általában rosszul hallok, sőt az is előfordul, hogy a vonal véletlenül megszakad.

:-)

2018. okt. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem véletlenül vagy 5-en mennek autót nézni, egy telefonál, lebeszéli ékes Magyarsággal, még telefonos ügyintézőnek is elmehetne, 2 verőlegény, 1 fizet, 1 meg aki alkudozik, közben a többi helyesel, meg bólogat. Akinek az autó kell, az nincs ott, mert a sógorom feleségének a fiának a bátyjának a kislányának kell, akinek most lesz a sérvműtétje szegénynek.

Én meg állok ott egyedül, mint fsz a réten.

2018. okt. 9. 07:39
 4/17 A kérdező kommentje:
2018. okt. 9. 07:42
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
Nehogy azt hidd, hogy ez csak az olcsó autóknál van így! Több ismerősöm néhány ilyen brigád után inkább beadta kereskedésbe az autóját (X6, A6, stb..), hogy árulják ők, mert egyszerűen levakarhatatlanul pofátlanok és nem volt türelmük meg idejük foglalkozni velük.
2018. okt. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Írhatsz te oda bármit, az analfabéta cigányoknak és elcigányosodott magyaroknak nem jelent semmit. Ótó, genyó, óccsójér', híjjuk fő'! Látod, odaírtad, hogy alkubajnokkal és kereskedővel nem foglalkozol, mégis megtalálnak, mert a második sorig már nem jutnak el.

De ha nem adsz meg telefonszámot, már nem is tudnak hívogatni. Legyen mondjuk e-mail cím, ha tud írni, akkor majd ott jelentkezik. Ha elolvasod a levelét, nagyjából be tudod lőni, hány foga és tezsvíre lehet, aztán ha vállalhatónak tűnik, válaszolsz.

2018. okt. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%

1 hónapja adtam el egy 21 éves swiftet.

Volt, aki felhívott, és alkudozni próbált, de megmondtam, hogy annyiért nem adom. És nem is jött el.

Verőlegények sem jöttek, meg kisebbségiek sem.


Lehet azért, mert túl jó állapotban volt. Pedig nem adtam drágán.

SZóval valamiért te bevonzod ezeket.

2018. okt. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A Swift nem igazán az a típus, amire a feketék ráizgulnak.

Bezzeg egy szép BMW, alig félmillió km-rel, néhol még festék is van rajta, az mindjárt más!

2018. okt. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 veterán vas ***** válasza:
82%

Úgy vettem észre, a rövid válaszokkal nem tudnak mit kezdeni, mert nekik lételemük a pofázás. Pl. legutóbb egy gangeszparti kupec sokadik kérésére is csak annyi volt a válasz, hogy

-"háromszáz"

Figyejjélmá csávókám mennyit engecc?

-"háromszáz"

cseréjjükmá el egy zongorára

-"háromszáz"

jaj ezt át kéne festeni, meg sz@r a motrokja is

-"háromszáz"

nade nincsen csak száznyóvanam

-"háromszáz"



Megunta, elment....... ;)

2018. okt. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
nem adsz meg telefonszámot, csak emailt :)
2018. okt. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!