Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egy olcsó autó hirdetésénél...

Egy olcsó autó hirdetésénél hogy lehet a legegyértelműbben beleírni, hogy bizonyos elemek lehetőleg hanyagoljanak?

Figyelt kérdés

Elég sok régi, olcsó autót eladtam már, szinte 90 százalék az esély, hogy ilyenek találnak meg. Nagyon idegesítő.

Lealkudják a felét, utána még hívogatnak, hogy ez a baja, az a baja, még adjak vissza nekik pénzt, pláne, ha környékbeliek, az isten irgalmazzon.

Beleírtam a hirdetésbe, hogy: alkubajnokok, kereskedők, stb kerüljenek, de ez nem elég egyértelmű.

Amikor megyek venni hasonló autót, az eladó az éghez fohászkodik, hogy én mentem oda egyedül. Ennyire problémás a helyzet?



2018. okt. 9. 07:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
27%
Mondjuk az nagyon komolytalan amikor nincs egy telefonszám egy kocsi hirdetés mellett.
2018. okt. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 veterán vas ***** válasza:
100%

Elsőre tényleg komolytalan ötletnek tűnik a telefonszám kihagyása. Ám ha jól belegondolsz, egy netes elérhetőség ugyan úgy alkalmas a helyszín és az időpont egyeztetésre, sőt még néhány fotóval is kikerülhetsz egy csomó kérdést.

Elképzelhető, hogy már ennyi is elég, a vásárlói kör -bizonyos fokú- szelektálásához. ;)

2018. okt. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"Nehogy azt hidd, hogy ez csak az olcsó autóknál van így!"


Én albérlet hirdetéseknél látom ezt. Nagyon korrekt, felújított, teljesen újonnan bútorozott csinos albérletek. És mindenféle "élet iskolája nevelt" kisebbségek írnak hogy "kaucióból lehetne engedni?" Meg vinné magával a pereputtyot.


"A Swift nem igazán az a típus, amire a feketék ráizgulnak."


Munkatársamnak sima, 1-es SWIFT volt, de viszonylag jó állapotú. Ő is mesélt rémtörténetet, hogy megjelent a Gazsi 3-4 rokonnal alkudozni, hogy sok az a 300 amit kér érte, kápéban kifizetik 180-ért.

2018. okt. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Vagy teljesen más sztori, Oscar-on keresztül utaztam egy emberrel.


Kisebb regényt írt arról, hogy Ő nem fog senkire várni, ha késel elmegy, ha nem hívod elmegy, nincs pisiszünet, nincs házhoz szállítás. Aztán kiderült, hogy egy teljesen normális fazon, csak nagyon unta már, hogy mindenféle népeket kell hozni-vinni.


A vicc, hogy hiába írta ki, mikor vele mentem, egy harmadik utastársunkra több mint fél órát vártunk, mert azt se tudta hol van, hogy jut oda, kicsit késik, menjünk érte...

2018. okt. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Vagy szintén nem teljesen ideillő sztori.


Egyszer hardveraprón akartam eladni a videókártyámat. Alapból nem egy vatera, azt hinném, hogy értelmesebbek vannak ott. Árban is az alját lőttem be, nem a nyerészkedés volt a cél, hanem csak hogy kapjak érte korrekt összeget és mindenki jól járjon.


35-ért tettem fel, volt 40-45-ért is.


Naponta jöttek a 25-ért kápéban viszem. 30-ért azonnal viszem kérdések. Mintha az azonnal és a kápé valami varázsszó lenne. De jött olyan is, aki Erzsébet utalvánnyal akart fizetni, na mondom remek. Végül inkább el se adtam.

2018. okt. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
65%
írd át a felhasználónevedet Skinhead-re.
2018. okt. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Úgyis mindennek az a vége, hogy megsajnálom ezeket a töketlen cigókat, aztán nekik adok mindent...

Franc azt a jó szívemet.

2018. okt. 11. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!