Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kutyás férfi kotekedett, es...

Kutyás férfi kotekedett, es en bevertem neki. Bannom kellene?

Figyelt kérdés
A környéken, ahol lakom magas a bűnözési ráta. Minap mentem haza a boltbol, es egy ferfi, aki olyan 50-60 éves lehetett, a csomagjait pakolta ki a parkoló autójából, közben kezében volt egy póráz, aminek a végén egy hatalmas juhászkutya volt, es elzárta a járdát a kifeszult poráz, en már messziről láttam, a férfi is engem, de nem huzta volna el a kutyat. Megálltam a poráz előtt és vártam, hogy mi lesz. A férfi arrébb rángatta a kutyáját (eléggé brutálisan) majd mormogta, hogy "Gyere már arrébb, mert nem lát ez a majom". Erre én visszafordultam es megkérdeztem, hogy, mit képzel amikor 1. veszélyezetei a járókelőket a megfeszült porázza, 2. miért kell ilyen hangnemben beszélni. A válasza, "menj az uton ha valami bajod van majd az arcomba dobta a muanyag veget a poraznak "ahova felcseveli a zsinort", és nekemvagtam a sofor oldalan levo ajtot, majd mondta "hogy most már érted?". En valaszkent vissza adtam neki 3 jobb egyenest, es lattam hogy verzik az orra. Majd eljottem onnan, de utánam kiabalt, hogy "orvos vagyok es a sz*rul fogsz jarni te majom". Tovabbmentem. A lenyeg, hogy kicsit lelki ismeret furdalasom van annak ellenere, hogy O kezdtem az egeszet, mikor en udvariasan megvartam volna meg arrebb viszi a kutyajat. Ugy erzem az keptelte, hogy barmit megtehetmert orvos es latszott rajta, hogy kicsit tul is van fizetve. Nem szeretem az eroszakod ezert most lelkiismeret furdalasom van.

#kutya #póráz #kötekedő idős ember #parkolo auto
2018. nov. 19. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Eléggé kolerikus típusúnak tűnsz, ráadásul félsz a kutyáktól. Ez nyilván egy szocializált kutya volt, mellette bántódás nélkül elsétálhattál volna, ehelyett feszültté tetted a helyzetet.
2018. nov. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Beviz Elek ***** válasza:
33%

Vihar a biliben.

Érdemes lenne meghalgatni a másik felet is, így elég egyoldalú a történet.


Ha látom hogy valaki pakol vagy valamit csinál és emiatt kényelmetlen elférni, akkor azon a szakaszon (ha ez nem a Hungária krt) az útról kerülöm ki a kocsit és létre sem jött volna a probléma.

2018. nov. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
aki krvának áll ne csodálkozzon ha megbsszák. ha belédköt, benne van a pakliban, hogy kap egykét maflást. jól tetted :))
2018. nov. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Hol élünk emberek? Valaki nem figyel a kutyájára, kicsit mogorva és rögtön orrtörést érdemel? Na ne. Legyen is lelkiismeret-furdalása a kérdezőnek, mert szeretném hinni, hogy egy ilyen piti konfliktusnak nem ez a normális, elfogadható “megoldása”.
2018. nov. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nagy mázlid van hogy a kutya nem ugrott neked, mert a gazdikat mindegyik védelmezi. Nem tudom mem írtad milyen juhász kuta, én a németjuhászra tippelnék mivel nagyon elterjedt, ez a tipus őrző védő...

Nekem ilyenem volt régen és a haverjaim tudták hogy még poénból se csinálhatnak fenyegető mozdulatokat felém, pedig kölyök kora óta ismerte őket. Most 2 magyarvizslám van és ők is hasonlóan reagálnak ilyen szituba, pedig aztán a házat elhuzhatnák tőlük.. Sőt talán még segítenének is a tolvajnak.

Egyépként valószinű és is oda csaptam volna, bár jo lenne ismerni amásik fél nézőpontját is.

Ha már verekedsz utcán, csak testre hatásosabb és nem látszik. Ha orbavágtad és eltört az 8 napon túli, viszont a vesén akkor csak összeeseik, kiszenvedi magát azt hazamegy

2018. nov. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha az ember pofájába vágnak egy kemény műanyagdarabot, meg nekicsapják a kocsiajtót, az testi sértés, és ne csodálkozzon az elkövető, ha visszaadják kamatostól.
2018. nov. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kisvarosban tortent. En meg akartam varni meg elhuzza a kutyat, es irtam is, hogy latott. Az egeszet szo nelkul hagytam, csak tovabb akartam menni, de utanam szolt, es ott rontottam el, hogy visszamentem megkerdezni, hogy miert kellett ez, de valaszul aggresszivva valt, en onvedelembol osztonosen cselekedtem. 16 eves korom ota, nem volt ilyen testi konflikutusom, most 44 vagyok.
2018. nov. 20. 09:50
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyebkent nem utottem neki nagyot, 3-at gyorsan odacsaptam, a 8 napon gyogyulo ki van zarva szerintem. Nekem az also ajkam zakadt fel belulrol, de semmi komoly szerencsere. Ezen a kornyeken magas az aggresszio ezert barmi hasonlo helyzet tortenik, meg kell vedjem magam, most is ezt tettem.
2018. nov. 20. 09:54
 9/10 A kérdező kommentje:
De azert szerecsere 20 eve nem volt ilyen velem, bar nem is nagyon lakok mar a kornyeken
2018. nov. 20. 09:55
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Jol tetted. Megerdemelte a pasas. O kezdte a tamadast azzal,h fejen vagott a nagy muanyaggal.

Nem szeretem en se az eroszakot,de,ha vki megtamad ,jol megverem en is.


N/36

2018. nov. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!