Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 11es vagyok és nagyon vonz a...

Imi321 kérdése:

11es vagyok és nagyon vonz a Nyíregyházi Egyetem pilótaképzése 4es tanuló vagyok nem vagyok kiemelkedő. Az ott tanuloktol vagy olyanoktol akik ismerik hogy milyen nehéz elvegezni, bejutni?

Figyelt kérdés

2018. nov. 21. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Elengedhetetlen pl. a helyesírás elsajátítása.
2018. nov. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Te úgy látom hogy egy tanult és okos ember vagy azért töltöd az idődet az ilyenekkel sztem inkább szerezz barátokat és velük oszdmeg a hulyesegeidet :)
2018. nov. 22. 15:00
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Szerinted egy pilóta, aki milliós technikákkal repül, elég ha félművelt?
2018. nov. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még mindig nincsenek barátaid akikkel beszélgethetsz?
2018. nov. 22. 18:33
 5/9 anonim válasza:
78%

Nem akarom a kérdezőt védeni ,de annyira végtelenül szanalmasok azok az emberek ,akik a helyesírási hibák szemrehányásával akarnak érvényesülni a különböző oldalakon.


Kérdező ne aggódj ,a magyar helyesírás annyiban befolyásolja a pilótakepzest ,mint amennyire az anatómia befolyásol egy informatika szakot .

2018. nov. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Ha már kérdést írsz ki és nem szóban értekezel a magfúzióról, akkor nem ártana, ha nem raknád tele hibával.
2018. nov. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

How you do anything is how you do everything.

Igen ez most angolul van, de ha pilota szeretnel lenni, akkor minimum, hogy erted az irott angolt. Es utana azt is megerted miert irtam ezt.


De hogy a kerdesedre is valaszoljak: nagyon nehez bekerulni es kiemelkedonek kell lenni ahhoz, hogy egy ilyen helyre bejuss. Bar nem a Nyiregyhazin vegeztem, de pilota vagyok, ezert tudom milyen kemenyek a kovetelmenyek ha repulni akarsz.


Meg fiatal vagy, kapd ossze magad es barmire viheted az eletben.

2018. nov. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
helyes az az angol mondat, kérdésnél mintha más lenne a szórend...
2018. nov. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kerdesnel mas a szorend, igen, de ez nem kerdes volt
2018. nov. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!