Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy kell "tiltás" nélkül...

Hogy kell "tiltás" nélkül tankolni?

Figyelt kérdés
Benzinkútra legtöbbször autóval járok, mert régi motorom van, méricskélni kell bele a keveréket. Otthon kényelmesebb. Teletankolom a kocsit, utána a kiskannába önteném a naftát, de nem engedi teljesen ki a reteszt a töltőpisztoly. Elviekben csak akkor kéne így csinálnia, ha visszatettem a helyére. Csak úgy tudom megtölteni a kiskannát is, ha előtte fizetek az autóba tankolt benzinért, utána tankolok mégegyszer a motor számára. Ez felesleges idő, meg ha állnak mögöttem akkor ciki is. Járt már így valaki? Mit tudok csinálni?

2018. nov. 27. 14:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én is úgy szoktam, hogy kinyitom a tanksapkát, a kocsi mellett kinyitom a kanna tetejét, aztán először a kannába teszek 10-12 l-t, aztán benyomom a pisztolyt a kocsiba, ráhúzom a kallantyút, hogy elengedve is menjen a benzin, addig lezárom a kannát.

A kút körül általában szokott lenni egy 10 centis emelvény, ez általában nem piszkos, szükség esetén teheted erre a kannát.

2018. nov. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!