Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Titeket is zavar az állandó...

Titeket is zavar az állandó szirénázàs az Üllői úton?

Figyelt kérdés
Az Üllői út mellett lakom Kispesten és van nem messze tőlünk egy mentő állomás. Véleményem szerint az utóbbi időben több kerületet csatoltak ehhez az állomáshoz, mert szinte egész nap megy a sziréna, néha még éjszaka is hallom. Vicces, például most is, amikor ezt írom. Új nyílászárókat csináltattunk idén, de még így is halljuk. Van, hogy egy lélek nincs az úton és a mentős akkor is bekapcsolja a szirénát, sokszor csak néhány másodpercre. Nem tudom mit lehetne tenni ez ellen. Gondoltam felteszem ezt a kérdést, hátha mást is zavar. Kérem értelmes választ írjatok vagy ne vegyétek a fáradtságot inkább. Nem vitatkozni jöttem ide, nem fogok trollokat etetni, szóval csak az írjon, akinek tényleg van rendes véleménye vagy kompetens az ügyben. Ellenkező esetben jelenteni fogom a hozzászólást, nincs már erőm az ostoba vitàkhoz. Tudom, hogy a mentős, rendőr, tűzoltó a munkàjàt végzi és tisztelet érte. Én csak a felesleges szirénát nem értem, amikor látszólag nem lenne rá szükség. Nem hinném, hogy napjában 480-szor be kell kapcsolni, általában 10 percenként. Értem én, hogy ez nem a Rózsadomb, de itt is emberek laknak, ezért is az a neve, hogy lakótelep. Szóval másnak is feltűnt ez ezen a környéken?

2018. dec. 20. 08:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
58%
Mi szintén Kispesten.nde tűzoltóság közelében.. itt is van élet.. megszoktam már
2018. dec. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!