Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Autósok, motorosok! Mennyire...

Autósok, motorosok! Mennyire érdemes közlekedési társaimmal beszélgetni, ismerkedni?

Figyelt kérdés
22/L vagyok lassan lejogsizok. Robogó jogsim már van (AM). Az érdekelne hogy az utakon az emberek mikor és mennyire szoktak beszélni egymással, mert pl ha látok egy érdekes autót akkor az fel kelti az érdeklődésemet és ha megállok mellette pl pirosnál és jelzek neki valamit az ciki? Minap például egy újfajta bogárautót láttam a váci úton aminek az egyszínű festése helyett szines puzzlamintha volt a festése. Milyen tapasztalatok vannak ezen a téren? Nem akartam gáz kerdest ki irni csak erdekel:))

2019. jan. 11. 08:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy festés volt, valószínűbb, hogy matrica.

Piros lámpánál sokat nem lehet beszélgetni, ott még lehet az egyébként jóindulatú megszólított sem akar csevegni, aki egy parkolóban esetleg sokkal szívesebben büszkélkedik.

2019. jan. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
majd ha nekem is lesz kocsim arra is rakatok valamilyen matricát
2019. jan. 11. 08:50
 13/24 anonim ***** válasza:
0%

Semennyire.

Eleve elképzelni sem tudom, hogy gondoltad a dolgot.

Leállsz a forgalom közepén cseverészni, mintha egy kávézóban lennél?

Nem túl életképes ötlet, felejtsd el.

Arról nem beszélve, hogy ez Magyarország, az emberek nem kedvesek, nem nyitottak, nem barátságosak.

2019. jan. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Halkat dudálni? Az kemény...

Nekem ritka autóm van, de nem igazán szoktam beszélgetni, mikor valaki elismerően átint azt elfogadom és visszaintek, de ennyi.

Mondjuk ha nem sietek 1 percet tudnék áldozni a beszélgetésre. De idegent nem ültetnék az autómba pl. Kívülről lehet nézni, de ennyi legyen elég

2019. jan. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
értem. és milyen autód van? mitől különleges?
2019. jan. 11. 09:13
 16/24 anonim ***** válasza:
Én mondjuk azért sem tudom ezt a szitut elképzelni, mert a lámpánál állva leginkább a lámpát figyelem meg a keresztirányú forgalmat, sárgalámpahuszárokat... a környezetemben autózókat mint embereket észre sem veszem, csak magukat a járműveket. Persze vesztenivalód nincs, lehet próbálkozni.
2019. jan. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Scirocco, ültetve, nagy felnivel, ledezve stb.


#14


(Nyilván a gyk-n ez nem menő, sőt... de az utakon más a tapasztalat)

2019. jan. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 veterán vas ***** válasza:

Nyugodj meg, friss jogosítvánnyal -a belvárosi közlekedésben- nem az lesz a legnagyobb gondod, hogy a piros lámpa 30-50 másodpercében beszélgetést kezdeményezz.

Másik:

"ha lesz autóm én is rakatok föl matricát"

Remélhetőleg valami figyelemfelkeltő/megdöbbentő lesz, és majd Te is szembesülhetsz azzal, hogy minden pirosnál jönnek az érdeklődő kérdések.

Nagyon hamar meg fogod unni. ;)

2019. jan. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 dirtboy ***** válasza:

Én anno járkáltam sokat tuning találkozókra,legálisakra illegálisakra is.

többnyire én nézelődni voltam,egyszer hívott be a szervező hogy állítsam ki én is,pont akkor találkoztam az egyetlen emberrel aki valóban azért ment hogy megmutassa a kocsiját és nem felvágni.

rendesen körbe vezetett,kedves volt,segítőkész,szépen körbe mutatta miket módosított stb

én azt tapasztaltam hogy van pár banda akik ismerik egymást,ők elvannak maguknak aztán ennyi.


motorosok közt azt tapasztalom nagyobb az összetartás,illetve nem megy úgy a fa sz méregetés hogy márpedig akkor is az övé a legjobb,legszebb,legmenőbb stb

hamarosan veszem a motorom de már hónapok óta benne vagyok a kawasaki z csoportban és sokkal komolyabb összetartás van mint bármelyik autósban.

szoktak szervezni Z találkozót is illetve együtt gurulnak valahová.


szóval autónál én azt tapasztalom hogy az a hozzá állás hogy az enyém a király bámuljátok,a tiétek meg sza r. motorosoknál pedig azt látom hogy egyhengeresek,V motorosok,sor motorosok,boxer stb mindben van egy érdeklődés a másik fajta motor iránt is és nem megy az a lenézés mint az autósoknál.

2019. jan. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
dirtboy: elég alja autós társaságokban mozoghattál akkor.
2019. jan. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!