Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Autósok, motorosok! Mennyire...

Autósok, motorosok! Mennyire érdemes közlekedési társaimmal beszélgetni, ismerkedni?

Figyelt kérdés
22/L vagyok lassan lejogsizok. Robogó jogsim már van (AM). Az érdekelne hogy az utakon az emberek mikor és mennyire szoktak beszélni egymással, mert pl ha látok egy érdekes autót akkor az fel kelti az érdeklődésemet és ha megállok mellette pl pirosnál és jelzek neki valamit az ciki? Minap például egy újfajta bogárautót láttam a váci úton aminek az egyszínű festése helyett szines puzzlamintha volt a festése. Milyen tapasztalatok vannak ezen a téren? Nem akartam gáz kerdest ki irni csak erdekel:))

2019. jan. 11. 08:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én piros lámpánál nem csinálnám, de ha parkolóban látok valamit, és épp ott a tulaj, akkor odamennék. Találkozón meg főleg.
2019. jan. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 dirtboy ***** válasza:

ma 15:18


csak azokban amik erre felé voltak

/Mezőkövesd,Emőd,Miskolc,Abaújszántó,Encs,Szerencs,Muhi real extreme/


általában ezeken a helyeken voltam,lehet az ország más részei más beállítottságúak az emberek,azt nem tudom.

2019. jan. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy te Motoros.
2020. szept. 8. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 veterán vas ***** válasza:
Kérdező egy tizenéves kisfiú csodálkozó álomvilágában él, és összekeveri a mindennapi közlekedést, a tere-fere klubbal. :D
2020. szept. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!