Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik cèghez mehetnèk kamiono...

NorberT99 kérdése:

Melyik cèghez mehetnèk kamionozni friss jogsival?

Figyelt kérdés
Waberer's en kívül.

2019. febr. 2. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
akinek esze van az külföldön van,így kevés olyan hely van ahol megtehetik,hogy válogatnak...és friss jogsival nem vesznek fel embert
2019. febr. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Álláskereső oldalakon elég sok van.
2019. febr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%

Kérdés, milyen az a friss jogsi, és mit tudsz mellé villantani? Ha van egy érettségid, A_B_C_E+ami kell még, és németből, angolból érettségi szintű beszédkészséged van, (vagy jobb) akkor nyerő vagy.


(Láttam vergődni kollégát nyelvtudás nélkül..hát az borzalmas volt. Segítettem neki, nagyon boldog volt, annyira, hogy nem is köszönt, sőt meg sem köszönte.)

2019. febr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jobb helyen nem előítéletesek. Felvételkor mentem egy kört a versenyzővel, abból nagyjából kiderült, hogy legalább a gépet jól kezeli-e. Ha már van bátorsága jelentkezni, az esélyt meg kell adni.

Próbálkozz.

2019. febr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj a Waberersel? Kezdőknek az a legjobb cég.
2019. febr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem pont az a baja :D mármint a sztereotípia flusztrálja.


én ugyan nem gondolkozok kamionozásban, de én is érzem azt az általánosítást mások hangsúlyában, amikor említik, hogy a Wabihoz mindenkit felvesznek, és akkor ebből az jönne, hogy akkor biztos minden sofőr balf:sz? hát nem...az is csak egy munkahely, mint a többi...vannak ott is olyanok, akik több évtizede dolgoznak, és semmi bajuk nincs a céggel.

2019. febr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt úgy bírom hogy már mindenki egyszerre sok pénzt akar keresni, pályakezdőként külföldi cég... ez valami vicc ? Először tanulj bele a szakmába tudd hogyan keress parkolót éjfélkor, hogyan tolass rámpára stb stb. Bírom st22lacikat de amit ott láttok az 15 év munka után van, te kezdőként csak szívni fogsz. Én 1,5 éve csinálom, hajtós cégnél, nem könnyű elhiheted.
2019. febr. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyikhez...

Friss jogsival rengeteg helyre adtam be jelentkezést.

Mindenhova mehettem volna, mert mindenki hivogatott hogy "tudok-e" kezdeni. Így en választhattam ki magamnak a legjobbat.


Nyelvtudás meg akárki akármit mond, nem döntő.

3 nyelven beszélek, és nem vagyok elöbbre mint aki a sajátját is alig beszéli.

Az ha minél többet beszélsz Neked segítség, de lehet nélküle is boldogulni.

2019. febr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem igaz hogy nem vesznek fel kezdot. Legtobb helyre felvesznek mert kell az ember. Nyugati cegnel nyelvtudas kell meg esetleg bejelentett lakcim (akar tartozkodas) es adjak a kulcsot. Allnak az autok a cegeknel csak sofor kell. Es azert nem jo a Wabi mert teljesitmenyeses, elszamolos. Nyugaton napidij van, nincsenek levonasok uzemanyag stb miatt, es a fizetes is sokkal tobb.
2019. febr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%

9-es

Látod, te is ezeréves közhelyeket terjesztesz. Legalább 5-6 éve, ha nem több, egy Wabererses cégnél sincs már teljesítmény alapú bérezés, kizárólag napidíj van, meg egy minimális alapfizetés. És levonások sincsenek túlfogyasztásért, sőt, ha takarékosan vezetsz, akkor még azt is fizetik. És annyit vagy otthon, amennyit csak akarsz, ha szeretnél, minden hónapban 1 hetet otthon ülhetsz, vagy ha akarsz, akkor 2 hónapig haza sem jössz, hanem tolod minden nap.

2019. febr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!