Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Alfa romeo GT 1,8 TS vagy...

Alfa romeo GT 1,8 TS vagy Mitsubishi Lancer 1,8 Instyle?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Rengeteg véleményt végigolvastam, de még mindig nem tudok dönteni. Szeretnék tapasztalatokat olvasni.

Maximum 2 millió forint lenne az autóra. Mindennapi használatra (napi 30 km) plusz évente néhány hosszabb útra kellene. Mindenképp sportosat szeretnék.

Mitsubishire azt írták, megbízhatóbb, de sajnos az alkatrészek is nagyon drágák. Alfáról meg olvastam jót is, de sok rosszat is sajnos, viszont a kinézete gyönyörű.

Egyébként ha tudtok ebben az árkategóriában jobbakat, azt is szívesen várom. De ez a kettő tetszik nagyon.



2019. febr. 11. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak e kettő közül lehet valasztani a mitsubishi mellett döntenék napi használatra. Alfat csak 2. hobbi autonak vennek.
2019. febr. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Lancer-ban mi a sportos?


Astra GTC/OPC esetleg? Golf V GT/GTI?

2019. febr. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 D. Brasco ***** válasza:
Ezekben tényleg mi a sportos?!?Mert az alfának is maximum a design-ja .....ezzel a hurkatöltő 1.8-as motorral ráadásul nem is megy,cserébe zabál mint az állat és még egy jó szar konstrukcio is!
2019. febr. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a Lancer, az Instyle felszereltséggel pedig bőségesen kapsz hozzá extrákat is.

Véleményem szerint (alkatrész-kereskedő vagyok), a kopó-fogyó alkatrészek semmivel nem drágábbak hozzá, mint az Alfához, tehát ne ez legyen a fő döntési szempontod.

2019. febr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!