Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kreszt befejeztem, levizsgázta...

Nemtudooom kérdése:

Kreszt befejeztem, levizsgáztam! Forgalombol eddig egy órát vettem! Be kellett fizetni az első 10 órát (45. 000ft). Vissza adják az árát ha meggondoltam magam?

Figyelt kérdés
Az első óra is nagyon fura volt! Nagyon akartam vezetni,jelzem ezelőtt SOHA nem vezettem,SOHA nem indítottam be autót! Az első óra utan ismerösömet kértem hogy segítsen! De belehajtottam egy fába! Nagyon megijedtem,és rájöttem hogy ez nem nekem való!!! Szerintetek vissza adják a befizetett 10órámat...vagyis csak 9et??

2019. márc. 3. 20:42
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok! Amint mar irtam a legnagyobb gondom,hogy a kormányt nem tudom felmérni...ugy történt a fának ütközés is . Ismerősöm akinek az autója lett az áldozat,azt mondja hogy túlságosan rágörcsölök az egészre,befeszülök és ez a baj
2019. márc. 4. 06:41
 12/12 anonim válasza:
100%

Én is azt mondom ne add fel, az oktatót mindenféleképp cseréld le nem az a dolga hogy kiabáljon meg azt mondja gyakorolj, ő neki kellene megtanítania. Nagyon fontos hogy nyugott oktatót válassz, mert persze hogy feszengsz, félsz, ha ő is ideges. Nemrég raktam le én is kb egy hete jött meg a jogsim, egyből sikerült pedig az első pár óra után azt hittem nem fog menni, stresszeltem hogy minden rendben legyen, az oktatóm mindig nyugtatgatott, és mindig azt mondta hogy ne jusson eszembe otthon gyakorolgatni, mert azzal az autóval kell megtanuljam azzal fogok vizsgázni nem pedig az itthonival.


Ne hagyd hogy ez a "kis" hiba visszatartson.

Sok sikert!

2019. márc. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!