Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Megbuktam a vezetői vizsgán,...

Megbuktam a vezetői vizsgán, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Most volt forgalmi vizsgám és megbuktam. Van minimum óraszám amit le kell vezetni, vagy rögtön mehetek újra? Veletek, hogy volt? Buktatok,? Bármilyen tanácsot elfogadok. Előre is köszi.

2019. márc. 13. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyél higgadt, ne add fel! Ügyes vagy, előfordul az ilyen. Nem kell venni órát ha úgy érzed, de vehetsz, következő vizsgára kérj időpontot, 11 ezer forintba kerül.
2019. márc. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Rögtön mehetsz újra. Kérdés, hogy érdemes-e. Ha csak figyelmetlenség, izgulás miatt volt, akkor sikerülhet pótóra nélkül is.

Ha viszont alapvető dolgok nem mennek, akkor mindenképp vegyél még néhány pótórát.

2019. márc. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Pót órát venni elvileg nem kötelező, de vizsgára menni akkor van értelme, ha a tudásod megfelelő arra, hogy reálisan sikerüljön a vizsga...

Bukás előfordulhat egyetlen hiba miatt, abból nem kell tragédiát csinálni, azt meg neked kell tudni, hogy miért is buktál meg, menyire megy valójában a vezetés.

A vizsgákkal viszont nem lehet büntetlenül kísérletezni, igaz van néhány ami még következmények nélküli, de a negyedik vizsgán már két vizsgabiztos van, ha az sem sikerül, akkor PÁV... addig nem kellene elvergődni, inkább plusz órákat venni, ha szükséges.

2019. márc. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem engedtem ki a buszt a megállóból a városban.
2019. márc. 14. 00:21
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Nekem az oktatóm azt mondta, hogy bukás után minimum 2 órát kell venni. Aztán lehet menni pótvizsgára ami ugyan úgy 11000FT. Egyébként melyik városban volt ez?
2019. márc. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
"Nem engedtem ki a buszt a megállóból a városban." rá se ránts! Lesz majd olyan is, hogy a villamost nem engeded ki:) Elsőn mindenkit megbuktatnak.
2019. márc. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Engem nem buktattak meg, sőt még jófej is volt a vizsgabiztos... :)
2019. márc. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!