Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Eltiltás alatt jogsi nélkül...

Eltiltás alatt jogsi nélkül ittas vezetés miatt mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Fontos e ügyvéd vagy felesleges?

2019. márc. 31. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Neked? Felesleges...
2019. márc. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos nem elég amit kapni fogsz érte
2019. márc. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos, nem én fogom megállapítani a büntetésedet. Én egyszer és mindenkorra elvenném a jogsidat + 3 év börtön.
2019. márc. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen embernek minimum letöltendő börtönt adnék, de sajnos nem én döntök.
2019. márc. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
tuti utánképzésre küldenek, meg kapsz egy jó vaskos csekket
2019. márc. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8%
No para, ha azt mondod "mindent megbántam" és még sírsz is esélyes 1 év felfüggi meg kb. 2 évvel meghosszabítják az eltíltást, wngem 15 évesen tiltottak el épp hoztam kintről autót tréleren, aztán elötte meg ott ittunk, a náci se a labanc le se izélt, a maagyar bezzeg megfogott.. mondjuk utána is volt pár dolgom ezekkel a senkikkel, de 3 év meg kis "sírok-megbántam-sajnálom" hatásos ezeknél.
2019. márc. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Alex Fly ***** válasza:
83%
Normális esetben végleges eltiltás + pár év felfüggesztett járna... De ebben az országban sajnos nagy esélye van, hogy pár év múlva ismét volán mögé ülhetsz...
2019. ápr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát hogy valaki azért érdemben is válaszoljon, ha már ezen az oldalon vagyunk, nem pedig a "..sszatok le jól!" oldalon:

Van egy kollégám, akinek elvették a jogsiját, ennek ellenére továbbra is rendszeresen részegen vezeti a saját kocsiját. (A cégest már nem kapja meg.) Szóval, a rendes éves céges gk-oktatáson tavaly megkérdeztem miatta az oktatót, hogy mi van ilyenkor.

Szerinte olyan 200-250 között kell fizetni egy összegben (részletfizetés nem lehetséges, fizetésképtelenség esetén le kell ülni), plusz eltiltás pár évre, és amikor az letelik, akkor csak utánképzés és elterelés elvégzésével lehet újra jogosítványt kapni.

2019. ápr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A részletet mindig megadják
2019. ápr. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!