Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Holnap vizsgázom kreszből,...

Holnap vizsgázom kreszből, tudnátok tippeket adni?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 8. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Előbb olvasd végig az összes választ, mielőtt bármelyiket beikszelnéd!!! Nem nehezek a kérdések, viszont eléggé szívatósak. Nekem 1 hibám volt, a következő: Kérdés: Mikor kell megállni a STOP táblánál? 1. válasz: Mindig! Én ezt kapásból beikszeltem. Mondanom sem kell, hogy nem ez volt a helyes válasz.
2019. ápr. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, sok kérdés nem is arra megy ki, hogy ismered-e a szabályokat, hanem hogy tudsz-e szöveget értelmezni.

Emiatt alaposan át kell olvasni a kérdést és a válaszokat is. Használd ki a kérdésenkénti 1 percet, nem kell rohanni.

2019. ápr. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tippeket, alkalmaztam őket így sikeres kresz elmélet vizsgát tettem :)
2019. ápr. 8. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!