Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Csak én nem értem ezt a nagy...

Csak én nem értem ezt a nagy stlacika22 rajongást?

Figyelt kérdés

Nem igazán értem, miért van annyira oda érte mindenki. Oké, jó videókat csinál meg értelmesebb 1-2 fokkal az átlag kamionosnál, de elég vicces, hogy közönségtalálkozók vannak meg kulcstartókat árul.

Meg hogy dicsérik csomóan, hogy mennyire értelmes. Jól megoldja a problémákat, nyilván talpaesett is, anélkül gondolom, nehezen lehet vki kamionos, de a videók alapján nem látom, hogy annyira tájékozott vagy intelligens lenne, csak kb. annyira, mint az átlag magyar.

Az is értem, hogy miért akkora dolog, hogy lefogyott – azért sokan vannak ezzel így.



#kamionos #stlacika22
2019. máj. 13. 05:49
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
33%

Igen?!

Akkor névvel, fotóval írj neki kommentet youtube-on, ne itt sunyiba kötekedj!

Te nyilván sokkal többet értél el az életben.


Nem védem a sofőröket, de általában olyanok támadják őket, akiknek még egy suzuki alto kategóriájú autó kezelése is problémát okoz.

:-)

2019. máj. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:

1, nem válaszoltál a kérdésre

2, sztem nézz utána, mit jelent a kötekedés szó

3, nem tudtam, hogy eredeti névvel lehet véleményt írni vmiről

4, az, hogy mennyit értem el az éeltben, nyilván nagyon fontos – nézz utána, melyik érvelési hiba ez.


fogalmazhatnék úgy, hogy olyan tipikus ostoba kommented a tied – a leggyakoribb érvelési hibákkal- na ilyeneket pont nem kérek.

2019. máj. 13. 06:23
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint azért kedvelem, mert hasznos igényes tartalmat gyárt, tájékozott, segítőkész (ez a facebook csoportban jobban kitűnik) és jó érzés, hogy európai kamionos tartalmak közül egy magyar a legjobb. Ja és nem káromkodik. Mellesleg becsülendő , hogy honnét hová jutott önerőből.
2019. máj. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%

Jól bemutatja a kamionos szakmát, és annak az árnyoldalait is. Kezdő és leendő kamionosoknak is sok hasznos tanácsot ad. És emellett jó dumája van.

A videói is összeszedettek, jól meg vannak szerkesztve. Nem csak annyit csinál, hogy leül a kamera elé, pofázik valamit és azonnal ki is rakja youtube-ra. Szerintem ezzel már többet tett, mint a magyar youtube 90%-a.

2019. máj. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
0%
Ja, kérdező te vagy az a troll, akit Lacika emleget, hogy név és fotó nélkül irogat neki trágár dolgokat.
2019. máj. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

# 5/5


te beteg vagy, komolyan mondom.

2019. máj. 13. 07:03
 7/43 anonim ***** válasza:
45%
Pár korai vieóját láttam csak, de annyira tenyérbemászó volt a stílusa, és annyira elrugaszkodottan beszélt, hogy azóta sem nézem. Remélem, azóta fejlődött (valószínűleg igen, ha már ekkora a hype körülötte)
2019. máj. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
72%
Én nem bírom a faszit.
2019. máj. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

#8

miért nem bírod?

2019. máj. 13. 07:34
 10/43 anonim ***** válasza:

Először is, nekem nincs vele bajom. Normális ember, jóval átlag feletti minőségű tartalmat gyárt, amivel sokat tud segíteni kezdő, de akár még tapasztalt sofőröknek is. Az is tény hogy becsülendő amit elért. A stílusán sokat javított az utóbbi egykét évben. Én magam is nézem a videóit egyébként.

Na de a kérdésre a véleményem hogy miért van ez a hype. Nem csak körülötte van ez. Nézz meg pár másik youtubeost. Ez ma a divat. Mondhatni ilyen szinten birka a társadalom egy része. Nem a rajongással van baj, hanem a divat rajongással. Veszik a kulcstartókat meg pólókat meg minden anyámkínját a youtubeosoktól, mert az a menő. Persze vannak olyanok is akik azért veszik hogy támogassák ezzel.

Ja meg ugye ami itt is már erősen kijött, a legapróbb negatívumra vagy megkérdőjelezésre az ilyen birkák reakciója körülbelül azon a szinten van hogy "hát mi a *** anyádért nem tetszik neked ami nekem igen". :) Ezekhez köthetőek a "még bele sem néztem de már ment a lájk" kommentek is. :D Sajnos rengeteg ilyen birka van és ez nem Lacika vagy a többi youtubeos hibája. De tegyük hozzá hogy van az a réteg is akiknek valóban tetszik valakinek a tevékenysége és normálisan tudnak is mellette érvelni hogy miért. Itt is van olyan válasz. Na Lacikánál szerintem arányaiban több ilyen van mint a birka fajtából.

2019. máj. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!