Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Csak én nem értem ezt a nagy...

Csak én nem értem ezt a nagy stlacika22 rajongást?

Figyelt kérdés

Nem igazán értem, miért van annyira oda érte mindenki. Oké, jó videókat csinál meg értelmesebb 1-2 fokkal az átlag kamionosnál, de elég vicces, hogy közönségtalálkozók vannak meg kulcstartókat árul.

Meg hogy dicsérik csomóan, hogy mennyire értelmes. Jól megoldja a problémákat, nyilván talpaesett is, anélkül gondolom, nehezen lehet vki kamionos, de a videók alapján nem látom, hogy annyira tájékozott vagy intelligens lenne, csak kb. annyira, mint az átlag magyar.

Az is értem, hogy miért akkora dolog, hogy lefogyott – azért sokan vannak ezzel így.



#kamionos #stlacika22
2019. máj. 13. 05:49
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
73%

valóban néha furcsán kezeli a hírnevet, de pl abszolút le a kalappal előtte, ahogy az emberekkel bánik youtubeon, a legtrógerebb trágár embereket ő vagy a moderátorai nyilván törli, de majdnem minden ember kommentjára válaszol, még ha szidják is de emberi körülmények között arra is semlegesen válaszol, és nem veszi fel ő is ezt a stílust, mindezt úgy hogy az ideje szinte minden részében dolgozik közben (a pihenőidők sem rendes pihenők a kamionosoknak).


Rámegy a pénzre, sok a szponzorált tartalom, de ez közel sem a mai youtuber szint, hogy még a szart is aranyként akarják eladni, meg a sok kamu duma sincs... pl ez a rizsfőző amit legutóbb reklámozott, nyilván a Convoy Truckshop fizetett neki a reklámért, de maga a termék qrva jó cucc, kipróbáltam és tényleg olyan amit bemutatott, és más sok cuccal is így vagyok. Ehhez az is hozzá tartozik hogy már eléggé koros csávó, míg a másik oldal még bőven a kölök kategória a hülye fortnite lets playekkel (volt egy testépítő csávó aki youtuber lett testépítős témában, nem volt elég nézettség ezért elkezdett fortnite ot streamelni LOL !)


De tényleg nem akarom a seggét nyalni, mert mint mondtam vannak hibái, de melyik embernek nincsenek? Én az eleje óta nézem, és a mai napig azt látom hogy ott van benne a segítőszándék, ez elég ritka a mai világban.

2021. jan. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

Lacikából már nekem is elegem lett.

A csávó kissé mintha elszállt volna, és nem tudná, hol a helye.

Amikor legutóbb ránéztem a videóira, épp a nyugatot járva szidta a nyugatot,( kedvem is lett volna lefordítani amiket mond), kiosztotta a kommentelőket, hogy tanuljanak történelmet:D

A csávó egy átlag proletár jó nagy arccal, még ahhoz is buta, hogy ennyi év után normálisan beszéljen angolul vagy németül, csak makog botrányos kiejtéssel, mikor külföldiekkel beszél.

A nézőit meg teljesen hülyének nézi, lásd TESCO-s videó, amiben a fiataloknak odaszúrva ecseteltet, hogy milyen jó napi 15 órát melózni a tesconak.

2023. márc. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
#42 nem tudom te hol eltel eddig, de a magyar munkas osztaly ilyen. A munka nemesit… szerintuk. Es buszkek arra hogy ugy nez ki a kezuk a sok munkatol mint egy kibaxott fakereg, es az ilyen nyomorekok miatt alkalmaznak a nyugati cegek keletieket, mert szarehugye megcsinalnak akarmit.
2023. márc. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!