Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Csak én nem értem ezt a nagy...

Csak én nem értem ezt a nagy stlacika22 rajongást?

Figyelt kérdés

Nem igazán értem, miért van annyira oda érte mindenki. Oké, jó videókat csinál meg értelmesebb 1-2 fokkal az átlag kamionosnál, de elég vicces, hogy közönségtalálkozók vannak meg kulcstartókat árul.

Meg hogy dicsérik csomóan, hogy mennyire értelmes. Jól megoldja a problémákat, nyilván talpaesett is, anélkül gondolom, nehezen lehet vki kamionos, de a videók alapján nem látom, hogy annyira tájékozott vagy intelligens lenne, csak kb. annyira, mint az átlag magyar.

Az is értem, hogy miért akkora dolog, hogy lefogyott – azért sokan vannak ezzel így.



#kamionos #stlacika22
2019. máj. 13. 05:49
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ki ez gyerek de ha sokan rajonganak érte valamit biztos tud valamit.
2019. máj. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:

# 10/10

nekem sincs bajom vele, nézem is néha a videóit. csak olyan kommentek vannak, hogy az agyamat eldobom: „te vagy a példaképem” meg „milyen intelligens vagy”stb. meg találkozni akarnak vele, szülők szülinapi ajándékként meghívják lacikát hozzájuk. nekem ez már bizarr, mintha nagyon rajongani akarnának az emberek…

lehet, h igazad van, és minden youtube-osnak már ilyen fanatikus rajongói vannak, ennél a kérdésnél is nekem esett egy bolond.

a videói minősége valóban nagyon jó.


# 11/11

Czibók Laciért meg Drugs Bunnyért is sokan rajonganak :D pedig egyiküknél sem verdesi az eget a színvonal.

2019. máj. 13. 08:15
 13/43 anonim ***** válasza:
43%
Nekem nem Lacikával van gondom, hanem úgy általában ezekkel a videókkal, amelyek lehetnek tök jók, hasznosak, a szándék is megvan. Inkább az, hogy mennyire adják vissza a valóságot, meg vannak vágva, szegmenseket mutatnak csak. Videón bemutathatja egy sofőr, nem Lacikára gondolok konkrétan, hogy ő mekkora spíler, hogy tud tolatni, utána meg elkaszál egy bicajost, vagy nem tartja be a vezetési időt, na azt már nem fogja feltenni videóban. Szóval fenntartásokkal kell kezelni ezeket a tartalmakat sofőrtől függetlenül.
2019. máj. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%
Én minden videóját nézem évk óta, és kedvelem, de nagyon sok mindenben nem értek vele egyet. Illetve kicsit túlbuzgó, túl sok energiát fektet bizonyos dolgokba, és teljesen biztos mostmár, hogy szerepel a kamera előtt, nem a valós életét mutatja be. Ettől függetlenül nagyon profik és szórakoztatóak a videói, de messze nem példakép.
2019. máj. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:

Ez a 62%-os válaszoló valami 12 éves kisgyerek lehet :D


Kulcstartót pont az ilyen gyerekek miatt árul, mert ők őszintén rajonganak érte, nem csak kedvelik és nézik a videóit. Amúgy én is bírom a faszit, igényes és profi videókat csinál.

2019. máj. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mint ember nagyon jo ember, mindig valaszol a kerdeseimre facen stb... de en azt latom, hogy a kamionozasnak nem sok koze van a sikerehez, lehetne pilota vagy disznopasztor, nem ez fogta meg az embereket. A nezoi 98%-a eleteben nem vezetett es nem is fog kamiont. Ez ilyen gyerekkori alom altalaban, mint a barbizas lanyoknal.


Lenyeg a lenyeg, hogy en ugyan a 2%-ba tartozom, de egy nagyon fals kepet ad a kamionozasrol. Persze letezik, nem kamu, de ezt ugy allitja be mintha ez lenne a lenyeg :D Szep tajak, meg futkosas.. aztan meg ez a nagyon kisebbik resze az egesznek, aztan a sajat kamion is most mindenki azt hiszi ez csak igy megy, ja csak neki van 15 ev a hata mogott mire lett neki (egy ber).


Meg hogy orokke lerako-felrako, ez is ritka a legtobb kamionos ceg 1 fel 1 lerakozik hosszabb tavokon, szoval az ido legnagyobb reszeben ulsz, vezetsz es nezel ki a fejedbol :D

2019. máj. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:

# 16/16

ez bennem is felmerült, jó, nyilván mindenki tisztában van vele, hogy az izgalmasabb részeket hagyja a videóban, de engem érdekelne, hogy ténylegesen milyen egy kamionos élete. Kótai Zoli bá videói ebből a szempontból hitelesebb és persze unalmasabbak is.

De találtam vmi Pepét is, aki azt mondta az egyik videóban, hogy isteni a kamionozás: ingyen utazás, városnézés. Na, ott azért elgondolkodtam azon, hogy vajon milyen gyakran tud kastélyokat meg várost nézni és összességében mennyit időt vesz el mondjuk a parkolóhelykeresés stb.

2019. máj. 15. 08:48
 18/43 anonim ***** válasza:

aki rutinos, mint Lacika, annak semmi sem gond. Se a parkolok, se a turazas, se semmi. En is megtudtam oldani pl hogy minden nap eltudjak menni futni, rendesen tudjak dietazni es meg sulyzozzak is minden masnap. Itt minden csak rajtad mulik, de rutin (=helyismeret) nelkul eleg nehez, en sem vagyok nagy majer de ha lattam gpsen hogy a benzinkutnal van egy bekoto ut faluba vagy akarmi akkor tudtam hogy ott lehet futni. Minden este amikor megalltam fel-1 orat edzettem, es lefagyasztva hoztam magammal 10 kilo csirkemellet 3 hetre keszen, szoval csak rizst kellett foznom mindig :D De ehhez el kellett telnie 3 evnek kb, es pl Svedorszagban a mai napig lovesem wincs hogy hogy kell parkolot keresni :D


Amit elfelejtettem, az nagyon nagyon nem tetszik lacikaban hogy azokat szidja akik nem olyanok mint o, aztan mindig kimagyarazza az egeszet, pl aki benzinkuton szeret parkolni azokat hogy oltja mindig, en pl azert szeretek ott allni mert ha ramjon a szapora akkor nem kell kukaszsakba xarni, es van normalis zuhany nem kell kannabol furdeni.

2019. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
Ott van Professzor81, na ő igazán őszinte kamionos, hitelesebben bemutatja a szakmát, és ugyanakkor rendkivül szórakoztató is.
2019. máj. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:

Na, ott azért elgondolkodtam azon, hogy vajon milyen gyakran tud kastélyokat meg várost nézni és összességében mennyit időt vesz el mondjuk a parkolóhelykeresés stb???????


Leginkább csak szerencsétől függ az egész és persze a fuvartól,mikorra kell oda érni? stb..

Hétköznap szerintem sokan annak is örülnek ha tudnak egy jót tornászni,fürdeni, enni és aludni leginkább így néznek ki a hétköznapok de vannak olyanok is ritkán hogy el tudsz menni ide meg oda, gps a barátod.

Leginkább hétvégén van idő a kirándulgatásokra,ki kell nézni egy jó parkoló többet is ha netán nincs az egyikben hely már aztán meg kell állni és 5 km oda-vissza gyaloglás útján láthattam a tengert olaszországban, Rómában pedig úgy jutottam el hogy elég közel mentem hozzá mivel ott volt a hétfői ferlakóm és gps meg terveztem az utat gyalog majd busszal mentem be, kb ez így szokott lenni, de ha például vasárnap mész ilyen nagy kirándulásokra akkor arra számítani kell hogy hétfőn jó fáradt leszel tőle vagy is én az szoktam lenni mivel nagyon sokat megyek, gyalogolok.

2019. máj. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!