Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok még elég idős...

Ha nem vagyok még elég idős ahhoz hogy legyen jogositványom, és igy kapnak el, jogsi nélkül akkor mi történhet?

Figyelt kérdés
2019. máj. 29. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

5 ezertől 50 ezer forintig terjedő bírsággal kell számolni. Ez lehet helyszíni vagy csekkes. Illetve úgy tudom hogyha pár hónapon belül újra elkapnak jogsi nélkül, akkor valamennyi időre eltiltanak, nem mehetsz vizsgára se.


Nem tudom pontosan a törvényi részét, lehet butaságot írtam.

2019. máj. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem a rendőrtől félnék, hanem attól, hogy balesetbe keveredek.

Ha nem te vagy a hibás, akkor csak nem fizeti ki a járművedben keletkezett kárt a biztosító. Ha te vagy a hibás, akkor a másik fél járművében okozott kárt is bevasalják rajtad, illetve a családodon. Apu biztos örülni fog, amikor egy 30 milliós audi egyik oldalának fényezését, a ledes fényszóró cseréjét és a szélvédő cserét kiszámlázza neki a márkaszervíz, illetve a biztosító.

2019. máj. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

#2

Akkor is neki kell fizetni, ha nem ő volt a hibás.

2019. máj. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Brandon41 ***** válasza:

Én még az oktatómtól azt hallottam, hogy ha jogsi nélkül vezetsz akkor 2 évig elvagy tiltva a vezetéstől.

Utolsó, attól hogy te nyugodtan vezettél jogsi nélkül attól még nem kell erre bíztatni a kérdezőt, sőt inkább ellenezni kéne. Amúgy 17 évesen elkezdheted a B kategóriás jogosítvány megszerzését, csak ha nem töltenéd be a 18. évedet mire végeznél vele akkor csak nem lesz egy műanyagkártyád.

2019. máj. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Remélem megbüntetnek, eltiltanak meg még apád se díjazza majd.. Nem véletlenül kell megcsinálni a KRESZ tanfolyamot és a forgalmi vizsgát, a vezetéssel egy nagy felelősség jár. 17, ismétlem 17 évesen már le is teheted a forgalmi vizsgát, tehát 17 év 10 naposan a kezedben lehet a műanyag kártya és legálisan vezethetsz. 15-16 évesen meg vicc kategória, hogy valaki jogosítvány nélkül úgy érzi, hogy elég felelősségteljes ahhoz, hogy a forgalomban vezessen.
2019. máj. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Milyen kedvesek itt az emberek :) Nem vezetek forgalomban
2019. jún. 2. 22:29
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja es apamnak nincs is 30millios audija sem,sot meg olcsobb sem,csupan kivancsi voltam
2019. júl. 30. 01:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem apukád autójáról írtam, hanem arról az esetről, ha egy balesetben megsérül egy másik nagy értékű autó.
2019. júl. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!