Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Aki mostanaban vizsgazott...

Aki mostanaban vizsgazott automata valtos kocsin! Beirtak a vezetoi engedelybe a korlatozo kodot? Egyik ismerosomnek nem irtak bele es ugyanolyan jogsit kapott! Nektek hogy volt?

Figyelt kérdés
2019. jún. 11. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Pontosan mire irányulna a kérdés?

- Előfordulhat-e, hogy elfelejtették beírni a korlátozást jelentő kódot?

- Igen.

- Nyugodtan lehet automatán vizsgázni, nem lesz korlátozás a jogsiban?

- Nem. Aki automatán vizsgázik, úgy tervezzen, hogy korlátozással kapja neg a kategóriát.

2019. jún. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem sokan mondtak hogy nem irjak bele
2019. jún. 11. 18:13
 3/5 anonim ***** válasza:

A "sokan" számomra azért furcsa, mert azért mostanság még nem tpmegesen vizsgáznak automata váltós autón, nehéz ismeretségi körön belül össze gyüjteni annyi adatot, hogy abból akár csak százalkékosan lehessen mondani, hogy mennyire veszik lazán a hibatalban ezt a korlátozást.

Sőt az utóbbi időben még a robogósoknál is többen kaptak korlátozással jogosítványt, holott náluk nem foglalkoztak azzal még néhány éve.

Kb annyi van, hogy vagy beírják, vagy nem, akinek nincs nyomós érve az automata mellett, az a biztos, ha manuálisan vizsgázik.

2019. jún. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az lehetseges h elfelejtik 1-2 jogositvanynal, de hogy ennyinel? Nemhiszem
2019. jún. 11. 19:42
 5/5 ultraboy válasza:
1 hete kaptam postázták ki a jogsimat. Automata váltón vizsgáztam, és nekem sem irták bele a korlátozó kódot. Lényegében papiron vezethetek kézi váltóst is. Ezek szerint a kormány ablaknál b*sztak el valamit
2020. nov. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!