Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen jó tanacsotok van...

Milyen jó tanacsotok van forgalmi vizsgára?

Figyelt kérdés

Holnap lesz és Kicsit parazok, bár úgy gondolom, hogy ha figyelek, akkor menni fog, de azért szívesen vennék pár jó tanácsot, ami nektek bevált 😄


Az ilyeneken kívül, mint pl.: “ne izgulj”, “ne ronts el semmit” 😃



2019. jún. 13. 10:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne bukj meg :-)

Nincs jobb tanács annál, hogy figyelj, és csináld úgy a feladatokat, ahogy azt az oktató kérte a gyakorlások alatt, ne foglalkozz a vizsgabiztossal, ne agyalj rajta, hogy mi lesz, ha...

Igyál eleget, ha a kánikulában lesz a vizsga, de azért ne idd tele magad, hogy aztán meg abból legyen gind.

Fölösleges a részletekbe bele menni, ahogy azt az oktató tanította..

2019. jún. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ne csicseregj, ne szentségelj, ne szívd a fogad, ha valami nem sikerül. Ha el is rontasz valamit, nem kell vezekelni, javítsd ki, menj tovább.

Figyelj a SIKK-es indulásra... Én behúzott kézifékkel indultam el, és dupla akkora helyen végeztem a szegély melletti parkolást, mint szabadott volna, mégis meglett elsőre a vizsgám 🙂 Sok sikert! 22L

2019. jún. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Andizsuzsi ***** válasza:
Amíg azt nem mondják, hogy szállj ki az autóból, addig koncentrálj. Ha úgy érzed, hogy valami nem úgy sikerült, ahogy szeretted volna, akkor ne rágódj rajta, csak arra figyelj, ami még előtted van.
2019. jún. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát azon kívül hogy tényleg ne idegeskedj meg mindent úgy csinálj, ahogy az oktató tanította, fontos, hogy vasúti átjáróban fordítsd rendesen a fejedet, sokszor nézd a tükröket, holtteret(!!), fontos a vizsgabiztos számára is jelezni, hogy figyeled a közlekedést. Amúgy meg ha természetesen kezeled az autót, de közben nagyon óvatos és körültekintő vagy, az bejön, legalábbis az én vb-m megdicsért.
2019. jún. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Valóban, nem elég a szemeddel nézni a tükröt, a fejedet is kell vele fordítani egy kicsit.
2019. jún. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én annyit tudok neked mondani(magamból kiindulva), hogy egy percig ne jusson eszedbe, hogy "megbukhatsz". Nekem egy hónapja volt az első vizsgám,annyira túlizgultam, hogy meg is buktattam magam gyorshajtás miatt.A következővel(ami tegnap előtt volt) már úgy voltam, hogy "lesza*om" vagy sikerül vagy nem, úgy sem tudok mit csinálni, maximum többet költök az erre a célra félretett pénzemből...Tökéletes, hibátlan vizsga lett :) Az oktatóm azt mondta életemben nem vezettem olyan jól, mint második vizsgán. L/23
2019. jún. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Bár már biztosan vizsgázol, azért írd meg sikerült - e, előző voltam...ha még olvasod egy nagy kalappal, csak vezess és ennyi.
2019. jún. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igazából én már most az 1.-re is úgy mentem, hogy mindegy, hogy mi lesz és végülis 4 hiba ponttal meg is lett😃
2019. jún. 14. 11:29
 9/11 anonim válasza:
Gratulálok! :D
2019. jún. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gratula 🙂
2019. jún. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!