Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok,3 és fél éve...

16 éves vagyok,3 és fél éve tudok vezetni. Előre lehet hozatni a jogositványt? Kell valamilyen engedély hozzá? Természetesen a kreszt is megtaultam, csak közúton nem vezettem még. ( szerintem mindenki tudja miért nem)

Figyelt kérdés

2019. jún. 23. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem lehet. Én is ebben a cipőben voltam, fél év múlva kezdheted a kreszt, utána meg vezethetsz oktatóval. Majd amint 17 leszel mehetsz vizsgázni.
2019. jún. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%
Haverom aki 15 éves már 2 éve megyeget külföldre, lányoknak a soförje, anno mesélte, hogy amig Lagunával ment magyar rendszámmal többször megfogták, el is tiétották a kutyák, most mivel suv-al jár ami német rendszámos egy gyáaz sem fogta meg, sajnos nem csinálhatja meg a jogsit mert a munka miatt ott kellett hagynia a osztályt meg amúgy is csicsqa tanárok voltak mondta, meg el is tiltották ezek a koporsók, most meg már van saját soförje, persze német autopályán ő vezet mert az feeling báttya. Sajnos be kell töéteni a mocsqos 17. évet a vizsgáho.
2019. jún. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A 2es vàlaszoló a tipikus példàja a roma pö.cs hülyegyerekeknek...
2019. jún. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Koporsóba kéne rakni az ilyet :)
2019. jún. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
nem ,szerencsére nem lehet. kell egy bizonyos érettség a közlekedésben való részvételre.
2019. jún. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szerencsére nem az a fajta vagyok aki rugja míg össze nem töri magát vagy mást. Érettnek érzem magam hozzá,de hát ha nem lehet akkor nem lehet. :)

2019. jún. 23. 16:51
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
16 éves és 6 hónapos kortól elkezdheted a tanfolyamot, de forgalmi vizsgára legkorábban 17 évesen mehetsz. Ez alól nincs kivétel.
2019. jún. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
De megint más kérdés, hogy te érzed magad elég érettnek a vezetéshez, vagy az oktatód és a vizsgabiztos :D mivel forgalomban nem vezettél nem szoktad meg hogy más is van körülötted, váratlan helyzetek, nagyobb odafigyelés, míg a prérin azt csinálsz amit akarsz. Ezt csak jóindulatbol írom
2019. júl. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jaja, ugyanis közlekedni is tudni kell.
2019. júl. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!