Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A forgalmi vizsgád után...

A forgalmi vizsgád után mennyi idővel vezettél teljesen egyedül?

Figyelt kérdés
Mennyit gyakoroltál felügyelet mellett?
2010. júl. 9. 21:50
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
Nekem amint kipostázták egyből. Először vittem a szülőket egy kört, hogy láthassák hogy megy a dolog nem lesz semmi gáz. Igaz csak 2 éve van jogsim, de még se balesetem nem bolt, se nem mentem neki semminek.
2010. júl. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
A vizsga után megkaptam a jogositványt és attól kezdve vezettem egyedül - milyen felügyelet kellett volna? AZért szereztem a jogsit, mert nem akartam továbbra rászorulni arra, hogy más valaki vigyen ide-oda.
2010. júl. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%

Rá kb. 2 hónapra mentem először egyedül egy kis faluban egyik nagyszülőtől a másikhoz ez kb. 3 percnyi út xD A városban még csak 2x mehettem egyedül.. Február óta van jogsim és egyedül nem nagyon járok.. Egy az hogy az autó új és féltem mind én mind édesapám + ő ezzel jár dolgozni, nekem meg van bérletem.. Szóval vezetni csak akkor vezetek ha valahova megyünk vagy őt kell elvinni valahová.. '-.- :D

De amúgy egyedül sokkal jobb.. Engem már zavar ha belemagyaráz, hiába tudom hogy jót akar, de nagyon indulatosan tudja érzékeltetni ha valamit elrontok és ezzel csak jobban stresszel.. De hát ez van. :D

2010. júl. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
amint kézhez kaptam a jogsim :)
2010. júl. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
5perccel utána már be is ültem az "új" (első) autómba.
2010. júl. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
43%
Kicsit bena kerdes bocsi. Miutan megvan a jogsid csakis teljesen egyedul vezethetsz, az meglehet hogy ul mas is az autoban es meg pofazhat is, de az autot csakis egyedul te iranyitod.
2010. júl. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
22:51 : tudod hogy nem erre értette.
2010. júl. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Tudom, csak kicsit okoskodtam:P Amugy en mar nem emlekszem mikor vezethettem teljesen egyedul, de szerintem az nagyon szar. Legalabb 1 valaki ha van veled az jo, megha sokat papol is, de legalabb van kihez szoljal:)
2010. júl. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
egyedül talán 3-4 hónappal később. fővárosban élek, ott azért a friss jogsi nem egyenlő a rutinnal.:S a tesóm türelmesen magyarázta, h ezen meg ezen kéne javítanom stb. azóta már közlekedtem belvárosban ismeretlen terepen úgy, h előtte max a googlepams-ben néztem meg, h hogyan kell menni:)
2010. júl. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Pár hét után a faluban, 1-1,5 hónap múlva már a városban is vezettem egyedül.

Nem azért nem vezettem rögtön egyedül mert nem mertem hanem mert a szüleim nem adták oda az autót, nekem meg nincs saját kocsim.

Ha motorra is leteszem akkor egyedül fogom megtenni a jogsi utáni első köröket ha lesz nagymotorom addigra :D

2010. júl. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!