Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi értelme van a céltalan...

Mi értelme van a céltalan motorozásnak?

Figyelt kérdés
Nyáron cél nélkül cirkálnak a motorosok a városban fel-alá. Szerintem ez felesleges pénzkidobás, és környezetszennyezés, ráadásul a forgalmat is akadályozzák a jelenlétükkel. A motoros túrák pedig végképp feleslegesek, mikor 15-20motor hordába verődve elindul valahova. Ennyi ember bőven elférne egy buszban, sokkal kevésbé szennyezve a környezetet.

2019. júl. 3. 15:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én például imádok autóval, biciklivel vagy tömegközlekedéssel felfedezőutakra indulni, mert kiváncsi vagyok a tágabb környezetemre. Tájakra, emberekre, nevezetes kulturális, építészeti értékekre, ízekre, hangulatokra. Jól esik lassan vègigkanyarogni a hegygerincen, megállni mosakodni a patakban, ledönteni egy pincehideg sört egy csóró falu presszójábsn a helyiek elmélkedését hallgatva vagy egy világszínvonalú hazai bisztróban fantasztikus ételkölteményeket enni a barlanglakàsok megcsodálása után, fürdőzés előtt. Az élet szép és ahhoz hogy élvezni tudd, olykor helyet kell változtatni - aztán visszatérni haza. Ez cèltalan lenne?
2019. júl. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
73%
Azt nem tudom te honnan veszed, hogy valaki céltalanul motorozik-e vagy sem. Ráadásul ha már tényleg céltalanul teszi, az tuti, hogy nem városban akar menni. Nincs létjogosultsága a kérdésednek, pláne hogy a legtöbb autoban egy ember utazik. Inkább üljenek ök is motorra, vagy buszra...
2019. júl. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
91%
Egy óceánjáró 10000x több káros anyagot bocsát ki, mint az összes motor együttvéve.
2019. júl. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
84%

"Ha óránként 4-5 alkalommal ugyanazon az útvonalon jár, akkor nyilván céltalanul kóborol."

Vagy dolgozik. De mi ezzel a baj? Nagyon ráérhetsz ha óránként 4-5 alkalommal van időd ezt nézni.


"sokkal értelmesebb dolgokra is el lehetne költeni"

Az internetet is lehet értelmesebb célokra használni, mégis inkább motoros kérdéseket írsz ki.

2019. júl. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
84%

Bizonyára meg tudod mutatni a jogszabályok között, hol szabályozzák közlekedés CÉLJÁT. Tehát, hol is kell keresni azt a paragrafust, ami racionális célhoz rendeli a közlekedést? Szerintem a motorozás élvezete is cél.

A tűzijátéknak nincs praktikus haszna. Könyvolvasás sem létszükséglet. Égessünk el minden könyvet!

Mi a fenét kell a babát tologatni a parkban, amikor egy papírdobozban is el van a fáskamrában.

Minek fáskamra, és fűtés, ha úgyis meghalunk?

2019. júl. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 $$$$$ ***** válasza:
38%
Én céllal motorozom a celom pedig a motorzás elménye az érzés amit ad. Sose tudom hogy merre megyek ha egyedül indulok utnak. De ha pár haverral akkor se. Mindig csak eljutunk valahova. A turak peig ahol 20-30 motoros vagy még több megy együtt hihetetlen erzést adnak. Es nekem ez bármenyit megér. És nem nulláz le anyagilag hogy tankolnom kell a motort. A környezet meg nem érdekel en nem szemetelek meg semmi hasonló. De nem fogok azért nem motorozni hogy ne szennyezem a környezetet. És egyebkent meg sose tartom fel a forgalmat. Inkább a kocsik tartanak fel enegem.... És ez minden motorsra igaz szerintem. ( kocsit is vezetek es tisztelet a kivetelnek de van rengeteg ember pl. 70 eves nagypapak akik 30 al mennek minden fele valamint mas b***szari emberek is akik 30 al jarnak minden fele. Na ők tartják fel a forgalmat nem a motorosok) Ezt most tudom hogy feleslegesen irtam le hisz a kerdező úgy se fogja ezt felfogni. Es sose tudja meg milyen érzés az amikor egy faraszto nap után meghalja az ember a motor hangját es tesz pár karikát vagy akar elmegy egy hosszabb utra... És azt se hogy a motor nem csak egy közlekedési eszköz amivel elmehetsz A bol B be.
2019. júl. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!