Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Vannak itt elhatározásból...

Vannak itt elhatározásból autómentes életet élők?

Figyelt kérdés
Én úgy döntöttem, hogy soha nem lesz jogsim. Így esélyem sincs arra, hogy autóval szennyezzem a környezetem.
2019. júl. 4. 10:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 9-es. Tájékoztatlak, hogy a nitrogén-oxidok indirekt üvegházhatású gázok, ily formában ugyanúgy hozzájárulnak a globális felmelegedéshez. Azzal a 7%-kal pedig erősen fölfele kerekítettél.
2019. júl. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha támadásnak veszed, akkor a te bajod :D
2019. júl. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egy esemény miatt döntöttem úgy, hogy nem lesz jogsim. Kerékpározom, de szerintem mindegy, mert a tömegközlekedéssel, vagy más módszerrel ha nem is közvetlen, de közvetetten szennyezem én is a levegőt.
2019. júl. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

11-es:

A nitrogén-oxidok indirekt üvegházhatásával együtt jön ki a 7%, ami még mindig kevés. De hogy jön ez ide? A lényeg, hogy a nitrogén-oxid szmogot okoz, a tehén meg nem okoz szmogot.

2019. júl. 5. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
51%

Sajnos jogsim van, de a gyakorlati órám óta nem vezetek. Fölöslegesnek tartom. Nagyon bánom, hogy megcsináltam a jogosítványt, most ezerszer értelmesebb dolgokra tudnám elkölteni az árát. Az egyetlen előnye az, hogy tudtam magam igazolni, mikor egyszer otthon felejtettem a személyimet. :D


A felmerült problémákra válaszul:

- vásárlást megoldom vonattal és házhoz rendeléssel

- marhahúst nem vásárol mindenki, ezt nem is teljesen értettem, hogy jön ide :D

- üvegház ide vagy oda, a szmog inkább köszönhető az autóknak, mint a teheneknek, maradjunk ennyiben


Annyira szomorú szerintem, hogy sokan elképzelhetetlennek tartják, hogy hogy lehet életben maradni kocsi nélkül.... Mármint persze, neki úgy kényelmesebb, oké, de olyan nevetséges indokokat találnak ki, hogy miért nem lehet létezni autó nélkül.... hihetetlen.

2019. júl. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!