Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Agglomerációból bejárni BP...

Agglomerációból bejárni BP belvárosi munkába mennyi idő?

Figyelt kérdés

A kiindulópont legyen mondjuk az észak-keleti agglomeráció, Gödöllő, Veresegyház, Fót hármas és térsége. A cél állomás pl a Magyar Nemzeti Múzeum és a Kálvin Tér.


A kérdésem az volna, hogy reálisan mennyi időbe telne mondjuk az ingázás autóval bejárni dolgozni a belvárosba? Reggel 9 óra körüli munkakezdéssel és délután 5 órai végzéssel.


Kérem, hogy budapesti rutinos közlekedők segítsenek a válaszaikkal.



2019. júl. 11. 14:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
55%
"eleget láttunk az elmúlt pár évben az utazóközönség színe-javából. Tömegverekedés, buszsofőr összeverése, késes fenyegetés, szexuális molesztálás, pénisz mutogatás, hajléktalan húgy, stb." - Te aztán sokat utazhattál, ha mindezt láttad pár év alatt. Így én sem tömegközlekednék. Nekem szerencsére az elmúlt kb. 30 évben egyiket sem sikerült látnom ezekből.
2019. júl. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
56%
Ezt a bulvár médiában olvastad, nem személyesen láttad egy év alatt, igaz-e? :)
2019. júl. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

A bulvárban ezeket nem mutogatják, pedig kellene. Mi meg felköltöztünk 6-8 éve vidékről és jóhiszeműen elkezdtünk tömegközlekedéssel járni. Én akkor álltam le vele, amikor másodszor is terrorizálni kezdte egy csapat cigány a buszsofört és az utasoknak végig kellett néznie a show-t. Aztán az asszonyért akkor kezdtem eljárni kocsival, amikor a buszra várva egy hajléktalan elkezdte neki mutogatni a pö**ét, előtte egy héttel a szeme láttára kezdett el pisálni egy másik a buszmegállóban.

Tudom vannak, akiknek ezek a dolgok normálisak, mert megszokták. Nincs ezzel baj.

2019. aug. 24. 21:48
 14/14 anonim válasza:
Férjemnek oda - vissza összesen max 50 perc. Igaz, nem a belvárosban dolgozik, hanem a 2. kerületben.
2019. okt. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!