Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az emberek 99%-a miért nem...

Az emberek 99%-a miért nem csinál semmit hogyha valaki belemegy a kocsi hátuljába 2 méterre?

Figyelt kérdés
Ilyenkor nem csak önmagát veszélyezteti nagyon a bunkó sofőr hanem aki előtte megy. Van hogy 10-20 km-eket tesznek meg ebben a veszélyes szituációban. Bármikor jöhet egy őz, satuzás és mindenki meghallhat egy türelmetlen sofőr miatt. Én addig lassítok amíg biztonságossá válik a követési távolság, volt hogy 10-el gurultam a végén főúton. De ködlámpázni és ablakmosózni is szoktam. Sok mindenhogy meg lehet halni, de úgy semmiképp sem szeretnék mert valaki azt hiszi hogyha közel jön hozzám akkor hamarabb odaér a céljához.
2019. aug. 2. 16:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
26%

"Az hogy jobban siet, meg belemegy a seggedbe 2 centire két külön dolog."


Szerintem nem az. Nem tudja a saját tempóját autózni, mert én útban vagyok neki. Valószínűleg pont annyival megyek ilyenkor, hogy előzni nincs kedve, de tolna hátulról, hátha felgyorsítok annyira, ami már neki is kényelmes lesz.

Néha én is járok így, és egy ideig a másik seggében megyek, amíg le nem esik, hogy nem fog gyorsabban menni (hiába lehetne akár szabályosan is). Előzni meg nem mindenhol szeretek, mert a hirtelen gyorsulás nem erőssége az autómnak.

De tudom, nem kell mindenkit mentegetni, vannak, akik az utakon vezetik le a stresszt, frusztráltságukat stb. Náluk van az az eset, hogy minél távolabb, annál jobb. Ilyenkor állok inkább félre, keressen mást, akivel szórakozhat.

2019. aug. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!