Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi történt pontosan LL Junior...

Mi történt pontosan LL Junior kisfiával?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én is hallottam a tragédiáról, részvétem a családnak! Sajnos szomorúan olvastam a híreket a történtekről, de nagyon szubjektívnek találtam. A cikkekben olvashatunk arról, hogy elhunyt a kisfiú, de semmi hír nem szól arról, hogy ki hibázott akkor, amikor a kisfiú az úttestre lépett. Nem tudjuk kivel volt a kisfiú! Nem tudjuk, hogy a kereszteződés lámpája piros volt-e vagy zöld! Ezek így, amik a neten terjengenek fél hírek. Nagyon sajnálom a családot, de jó lenne konkrétumokat tudni, nem fél híreket megosztani, ami nem mutat és világít rá a történtekre. Csak azért mondom, mert én is voltam autós gázolás áldozata. Szerintem ebben az esetben az autós is olyan traumát szenvedhetett el, amelyen nem fogja tudni túltenni magát. Sajnos nekem így a cikkek csak fél hírt, híreket mutatnak! Világítsanak rá, hogy ki volt a hibás és ki nem figyelt arra, hogy egy 3 éves gyermek le tudott lépni a forgalmi úttestre! Nálunk is vannak ilyen szülők, akik a parkolóban engedik játszani a gyerekeiket és a helyi rendőrség nem tesz semmit!!!
2019. szept. 1. 19:18
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
68%
Miért lennék elfogult??? Jézusom! Írtam, hogy nem vagyok hozzátartozó, ott voltam és MINDENT LÁTTAM. Nagyon feldúlt vagyok még mindig, ti meg még mindig spekuláltok? Mikor fejezitek már be?
2019. szept. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
57%
Látom, kérdező, a lepontozókád nagyon jó, esetleg csoportosíthatnál át némi erőforrást az empátiád fejlesztésére. Nem elég szerencsétlen szemtanúnak àtèlni az egészet, még az igazát is megkérdőjelezni ... meglehetősen aljas viselkedés.
2019. szept. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Legyél kedves ne minősítsd az empátiámat! Nekem senki ne magyarázza meg, hogy egy gyerek képes akkorát rántani egy felnőtt kezén, hogy kitépje magát! De nem is firtatom ezt! Én is láttam elég durva esetet pláne amikor egy műszaki mentésben is résztvettem, nekem is trauma volt! De szerintem lássuk be mindkét szülő hibás az anya és apa egyaránt. Aki nem tud kellően figyelni a gyerekére ne vállaljon gyereket!


Én a gyerek apját sem védem, undorító egy gyerek halálából sztároltatást csinálni, pláne temető szelfit! És akkor jön ez az igazi cig@'ny viselkedés, hogy na majd én megmutatom, meg fehér hintóval lesz a temetés! Hagyjuk már!!! Viselkedni kellene tudni! Nem az én empátiámat javítani! Az hogy van véleményem mások hozzászólásairól szívem jogom ezt megtenni! Akit ennyire zavar a lepontozás és magára veszi az ne írjon

2019. szept. 4. 18:40
 24/32 A kérdező kommentje:
És plusz infó: a válaszolók nagyrészét nem én minősítettem, ebből kifolyólag van aki egyetért velem
2019. szept. 4. 18:43
 25/32 anonim ***** válasza:
25%
Kérdező, neked tuti nincs gyereked. Fogalmad sincs hogyan kell egy gyrekre vigyázni, csak osztod itt az észt.
2019. szept. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Képzeld el, hogy van gyerekem! Nem észt osztok! Hanem, ha valaki, mint szülő ennyire idiót.@ és beteg, és nekem erről van egy véleményem, azok után, hogy még a netre is kiteszi ezt az egészet, mondván, hogy ő celeb, viselje az emberek kritikáját! Közösségi portálon is vegyesek a vélemények!


Én senkitől sem kérem, hogy akarata ellenére értsen velem egyet! Csak abba gondolj bele, ha a te gyereked meghalna nagy dobra vernéd? Szelfiznél a temetőből?


Előadja magát a gyerek apja is, aki azt se tudta létezett a gyereke, meg az idióta viselkedése után fehér hintóval temetik el. Nem tud a gyermeke békében nyugodni, sem az anyja sem az apja végett!


Nekem senki ne akarja megmagyarázni, hogy ezek voltak a mintaszülő példák! Azért, mert véletlenek vannak, az apja meg kicsiként eldobta őket, mert haknizni kell, vagy mert nem megy. A gyerekekért kell tudni áldozatot hozni, itt jön az a dolog, hogy a pénz nem boldogít! Mint szülő, én is dolgozom sokat, de ha hazajövök nekem sokat jelent a kisfiam társasága. Megértem, hogy a juniornak az a munkája, ami, de ha neki a pénz és celebség fontosabb, mint a gyerekei akkor nálam itt levizsgázott, illetve minek vállalt gyereket!


Nekem is vannak kedvenc közszereplőim, akikről nem hallok, hogy sztároltatják magukat és rendesen foglalkoznak a gyerekeikkel!

2019. szept. 5. 05:00
 27/32 anonim válasza:
5%

Akkor nem jól fogta az anyuka a kezét.

Én zebránál mindig a csuklóját fogtam, konkrétan "rabosítottam" a gyerekemet addig. Nem mindig tetszett, de ez van, felnőtt.

2019. szept. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
7%
Angliában pedig gyerek "póráz" volt a kölkök csuklójára téve, és így fogta a gyereket a szülő, ott ez teljesen elfogadott. Ha hülyén is néz ki, de legalább nem tudja kirántani a kezét.
2019. szept. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
27%

Kedves kérdező, véleményed lehet, ezt mindenki tiszteletben tartja, de

Légyszíves fogadd el, hogy az emberek különbözőek, és a gyászt is másképp viselik.

Van aki magába fordul, van aki világgá megy, van aki kibeszéli mindenkinek, van aki meg sem tud szólalni. És igen, van aki a temetőben szelfizik, ezt is el kell fogadni. Azontúl kicsit meg is bocsájtható ha valaki nem tud kontrollt tartani az ilyenkor érzett bánata miatt.

Ne bántsuk őket, elég most a bajuk, mi nem tudjuk igazán ezt átérezni amit most ők.


És ez teljesen független attól hogy ki milyen származású, vallású, mi a munkája stb.

2019. szept. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
1%

Akinek van gyereke az tudja, hogy az utcán, hogy kell rá vigyázni. Nyilván nem bilincsben kell tartani mint valami rabot, de erősen fogni a kezét és végig figyelni rá. A nővérem gyereke emlékszem mindig átakart menni mikor meglátta a ,,csíkos" utat. Egy 3 éves gyermektől nyilván senki se várja el, hogy ismerje a lámpák jelzéseit. Ha az embernek gyermeke van az 7 éves korig arról szól, hogy az életét védjük.

Egyet kell értenem a néhány kommentelővel és a kérdező véleményével is.

A rokonságunkban van aki ismerte Csillát. Nem beszéltünk sokat róla, de emlékszem akkor megemlítette, hogy ő neki még várni kellett volna ezzel az egész gyerekválalással még pár évet. Ezt tavaly mondta 2018 nyarán. Nem látok bele, nem is akarok pálcát törni felette biztos nekem is vannak hibáim, de az is biztos, hogy az én gyerekemmel nem történt volna ilyen, akkor amikor velem van. Főleg ha ott van velem a nővérem is vagy néhány barátnőm. Lehet Junior otthagyta őt, de ennek semmi köze az ügyhöz. Csillával volt, Csilla vállalt érte akkor felelőséget.

2019. szept. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!