Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi történt pontosan LL Junior...

Mi történt pontosan LL Junior kisfiával?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én is hallottam a tragédiáról, részvétem a családnak! Sajnos szomorúan olvastam a híreket a történtekről, de nagyon szubjektívnek találtam. A cikkekben olvashatunk arról, hogy elhunyt a kisfiú, de semmi hír nem szól arról, hogy ki hibázott akkor, amikor a kisfiú az úttestre lépett. Nem tudjuk kivel volt a kisfiú! Nem tudjuk, hogy a kereszteződés lámpája piros volt-e vagy zöld! Ezek így, amik a neten terjengenek fél hírek. Nagyon sajnálom a családot, de jó lenne konkrétumokat tudni, nem fél híreket megosztani, ami nem mutat és világít rá a történtekre. Csak azért mondom, mert én is voltam autós gázolás áldozata. Szerintem ebben az esetben az autós is olyan traumát szenvedhetett el, amelyen nem fogja tudni túltenni magát. Sajnos nekem így a cikkek csak fél hírt, híreket mutatnak! Világítsanak rá, hogy ki volt a hibás és ki nem figyelt arra, hogy egy 3 éves gyermek le tudott lépni a forgalmi úttestre! Nálunk is vannak ilyen szülők, akik a parkolóban engedik játszani a gyerekeiket és a helyi rendőrség nem tesz semmit!!!
2019. szept. 1. 19:18
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
20%
Meghalt
2019. szept. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Friss hírek alapján a vétlen sofőrt most meg megverték? Igazi cig@ny maffia ez! Tuti fel lettek bérelve, ez nem csak véletlen! Nem tudnak belenyugodni abba, hogy mindkét szülő kretén volt. Egy 76 évesnek a legtöbb esetben nem sok van hátra élete végéig általában nem jó egészségnek örvendenek. Tapsoljuk meg ezt az cig@ny bandát, hogy egy olyan embert akit lelki trauma ért, még meg is verték. Gratulálok! 76 éves embert! Ráadásul nem is egyedül! Undorító viselkedés ez! Az igazságszolgáltatás úgyse fog ezzel semmit tenni!
2019. szept. 14. 07:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!