Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek itt ki lehetett a...

Szerintetek itt ki lehetett a hibás?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap jöttem haza gyalog az iskolából, a járdán mentem, a bal oldalamon egy egyenes útszakasz volt, amiből volt jobbra egy elágazás. Odaértem az elágazáshoz, egy autós a kanyar előtt várakozott, mert valaki a másik sávban elment mellette, szóval arra várt, hogy kanyarodhasson. Mivel ő még ott állt, ezért én elkezdtem átmenni az úton, majd megindult az autós is, és jött felém, aztán mikor az autójának az eleje kb. 10 centire volt tőlem, nyomott egy satuféket, de már majdnem azon voltam, hogy elugrok előle. Aztán nekiállt üvöltözni, hogy mi a f*ért nem nézek körül, meg dudált, meg ilyenek. Na most én ebből azt szűrtem le, hogy normális esetben valószínűleg lelassít, és megvárja még elmegyek előtte. De gondolom azért volt ilyen ideges, mert egyáltalán nem figyelt kanyarodás közben, és az utolsó pillanatban vett engem észre. (A másik, hogy elég nagy sebességgel jött, mivel mikor kiléptem az útra, ő még állt, de mégis odaért hozzám, mikor még át se értem a másik sávba) Szerintetek?
2019. okt. 12. 13:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Azért 0% szerintem, mert a forgalmi okból állt csak
2019. okt. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!