Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Én ebben a helyzetben feljelen...

Én ebben a helyzetben feljelenthetem?

Figyelt kérdés
HIBÁZTAM. Tudom hogy HIBÁZTAM!!! Kamionnal voltam. Megállitott a rendőr hogy bejelentést kaptak hogy veszélyesen közledek. Záróvonal volt és megelőztem 4 autót. Az utolsó kocsi megelőz és nyom egy satut. Én jobbrol kikerultem fékezéssel mert nem tudtam már megállni. Ez a személy szolt a rendőröknek neki val felvétele is. Majd értesítenek a rendőrök.

2019. dec. 12. 14:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Amúgy ez mikor derül ki a rendőrség felől kb hogy mit kapok? És aki normálisan tudott válaszolni annak nagyon szepen koszonom!!!
2019. dec. 12. 15:06
 12/16 anonim ***** válasza:
Záróvonal átlépéséért 30 000 Ft.
2019. dec. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, az előtted befékezőnek csak addig van meg a felvétel, amíg végigelőzöd a kocsisort záróvonalon keresztül. Utána leállította, és csak utána baromkodott. Bizonyítsd ha tudod.


13-as (és kérdező):

Záróvonal átlépéséért 30 000 Ft. Ez igaz.

A közúti veszélyeztetés pedig bűncselekmény, három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő (figyelem, nem büntetHETŐ hanem büntetENDŐ!). Ráadásul mivel bűncselekmény, automatikusan priuszod is lesz. Imádkozz, hogy nem talál egy jó ügyvédet, aki ezt is rádbizonyítja. Kamionnal kuvra könnyű ám embert ölni.

2019. dec. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Jut eszembe, könnyebb dolgod lenne, ha a záróvonalat akarnád feljelenteni, mint az általad veszélyeztetett idiótát. Nevezzük lelki társadnak? Végülis lehet, hogy jól kijönnétek egymással.
2019. dec. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem román rendszámú kamionnal közlekedsz véletlenül? Mert kicsit érződik az írásodon mintha határon túli magyar lennél... Ráadásul ez a közlekedési kultúra Székelyföldre nagyon jellemző... Azok szoktak záróvonalon előzgetni meg vészfékezgetni...
2019. dec. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe ezt a hírt:

[link]

És történt ez olyan országban, ahol 15 euró a bünti az enyhe gyorshajtásért.

2019. dec. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!