Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nincs eszük sokaknak? Hogy...

Nincs eszük sokaknak? Hogy megküldik a kocsijukat 50 méterre utána meg fékezhetnek le állóra! Májerkednek? Felgyorsítja a kocsiját utána meg az első kereszteződésben nagy fékezés.

Figyelt kérdés

Értem, hogy szeretnek gyorsan menni de arra ott az országút, vagy az autópálya, meg a zárt hungaroring... Ja hogy az fizetős mi? Akkor egy ingyenes beton placc mondjuk egy tescco parkoló mikor üres.


Sietnek? De nem hiszem, hogy sietnének mert nincs értelme ennek a felgyorsítgatásnak, mikor rövid az utca és fékezhet le 3-4 mp múlva mert elsőbbséget kell adni.


Miért száguldoznak akkor? Itt az utcánk előttünk elrepeszt gyorsan, tiszta por lesz minden, és 5-6 házzal arrébb meg nagy fékezés mert kereszteződés. Most 50 méterre felgyorsulni mi értelme ha utána meg tapsohatsz állóra a fékbe?

Most csak szeretnek feltünősködni, hogy nekik tud az autójuk gyorsulni?

De egyik se egy drága új sportautóval csinálja ezt! Mindegyik régi 15-20 éves opel, golf, suzuki, renault, mazda.

Májerkedni akarnak a laza gyerekek?


Szóval miért száguldoznak az utcába, ha utána fékezhetnek le nullára? Azért a 5-6 másodpercért szerintem semmi értelme!



2014. márc. 25. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert az átlagnál kisebb pénisszel rendelkeznek.
2014. márc. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindig is lesznek ilyenek szard már le.

Golf 2,3, Suzuki Swift és ehhez hasonló kocsikkal nyomják nálunk is a suli előtt. A hangos zenétől úgy rezeg a kocsi mint egy vibrátor, és amikor gázt nyom akkor megfullad mindenki a füsttől mer' diesel golf azt megy...ja nem mer 90 ló amiből még talán 60-70 megvan.

Na majd várjanak csak amikor odafeszítek szüleim béjemvéjével.

2014. márc. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Néha én is szoktam így, de nemhajtokgyorsan. Például zöldre vált a lámpa, én meg1-esben kihúzatom tiltásig. Jó néha érezni hogy gyorsul az autó az ember alatt és hallom a motor hangját.

Ja és nem az utcán élem ki magam. Télen egy üres placcon szoktam forogni a hóban, nyáron pedig elszoktam menni gokartozni.

2014. márc. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kik májerkednek? golf, kivik, mazda...?
2014. márc. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na majd várjanak csak amikor odafeszítek szüleim béjemvéjével.



attól leszel májjer? szülők autójától?

2014. márc. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Álltalában a kisautósok és a fiatalok meg akarják mutattni hogy ők a sztárok. Az èn a6-ommal csak 1-2 hétig gyorsulgattam, mert élveztem az a sok lovat, ami benne van.
2014. márc. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Most 50 méterre felgyorsulni mi értelme ha utána meg tapsohatsz állóra a fékbe?"


Mert jól esik neki. Nem a gyorsa menés, hanem a gyorsulás, meg a vezetés. Megértem ha idegesít, de ez van. Engem is idegesít, hogy szomszédban állandóan megy a flex meg a kalapálás, éjjel meg ugat a kutya, vagy hétvégén a mulatós szól.


Mellesleg az autóversenyzésnek mi értelme? Ugyanazon a pályán mentél körbe többször, oda jutottál jelentős mennyiségű benzin és gumi elhazsnálásával? Semmi racionális értelme, ez egy élvezeti cikk. Van aki májerkedik, van aki csak szimplán jól érzi magát, szereti hajtani a kis autóját, ez ilyen...

2014. júl. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!