Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Te ledudálod azt aki ilyeneket...

Te ledudálod azt aki ilyeneket csinál veled?

Figyelt kérdés
Sokat tapasztalom hogy valaki megelőz szépen, de aztán lassít, utolérem és nekem is lassítanom kell. Akkor minek előzött meg? Mire jó ez? Nagyon sokat tapasztalom. Sima főúton megyek 90-el, jön egy autó, megelőz, majd elkezd tötyölni 80-al, megelőzni meg nem tudom vissza forgalmi okokból már. De olyan is van aki megelőz fúton, majd utolérem a faluban mert 30-al gurul.
2020. febr. 4. 13:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

felesleges dudálni, tolni, integetni...a közlekedés egy óriási társasjáték, amiben ilyen is, olyan is részt vesz..nem tudhatod, mit miért tesz a másik versenyző..


Jobb a békesség, én soha nem dudálok, nem villogok, pedig lenne rá alkalom...inkább észre sem veszem. Más miatt nem akarok infarktust kapni.

2020. febr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem érdekel, ha kötözködik velem így valaki akkor megállok inni vagy pisilni addig is halad valamerre vagy utolérem vagy nem , de inkább lehagy, 5 perc előnyt adok neki.
2020. febr. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Figyeld meg legközelebb azokat a fura táblákat az út szélén 30, 50 vagy hasonló számokkal rajtuk. Talán azért lassít hirtelen le az előtted menő településre érve.
2020. febr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%

Nemlehet hogy dízellel jársz ami nagyon büdös?


De amúgy vannak ilyenek, idegesítő.. ha látod hogy előzni tervez, mert nézeget már kifelé, akkor kicsit odalépsz, ráteszel egy tizest, hátha azzal "lebeszéled". nyilván ha már elkezdte nem emberkedsz, de előtte még...

2020. febr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom , hogy nem zavar az ilyesmi , de emiatt dudálni, konfliktusba keveredni tök felesleges. Nem is gondolom, hogy tudatos viselkedés lenne az ilyené.
2020. febr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

A kürt baleset megelőzésre szolgál!

Nem a másik molesztálására.


Ha dudálgatsz, ne lepődj meg, hogy büntetőféket kapsz...

2020. febr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Velem nagyon ritkán fordul ilyen elő.
2020. febr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

a lényeget elfelejtettem, de előttem már leírták..sajnos sűrűn előfordul, hogy mögöttem egy rosszul beállított fényszórótól kifolyik a szemem, lelassítok, hadd menjen..vagy előttem megy egy baromira füstölő dízel...hiába zárom a légáramlást, akkor is zavaró..nos ekkor szoktak előzni..


dudálni egyik esetben sem érdemes, értelmetlen.

2020. febr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"Nem a másik molesztálására."


Mert nem molesztálás hogy valaki megelőz hogy előttem eszetlenkedjen én meg teljesen feleslegesen előzhetem vissza?

2020. febr. 4. 17:44
 10/12 anonim ***** válasza:
35%
Bombanős 25 évesünk már a közlekedés kategóriát is szét trollkodja.
2020. febr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!