Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha a párom kanyarodó sávban...

Ha a párom kanyarodó sávban előzött, mit kaphat érte? Térfigyelő kamera volt ott talán

Figyelt kérdés
Pénz bírság ?
2020. febr. 23. 14:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ezért kell repülővel közlekedni...

Most nincsenek is horror áron ezek a mini Jet-ek...

2020. febr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

10-es. Én sosem vezetek felelőtlenül, nem szórakozok, nem vaganykodok, nem mutatom meg a haveroknak hogy császár vagyok.


Nagyon jól vezetek, fiatalabb koromban felprofi szintén rallyztam is. Meg nem vagyok idős de úgy alakult az életem hogy rengeteget ültem a volán mogott, szerintem mar most a többszörösét vezettem annak mint egy átlag magyar sofőr az élete során. Csak azt akarom mondani, hogy én csak olyan dolgot csinálok az úton, amiről tudom hogy elég jó hozzá az autóm és én magam is elég jó vagyok. Nem driftelgetek közúton, nem centizek ki elozeseket, de ha valamiért sietek vagy éppen felk.urta az agyam az előttem szuttyogo kerti traktor, akkor ki fogom előzni a kanyarodó sávból is.


Én úgy gondolom, hogy a renitens magatartásom mellett nem szoktam másokat veszélybe sodorni. Természetesen én sem vagyok hibatlan, bármikor tortenhet bármi az úton velem is, és lehet hogy pont az a kicsi, általam elkövetett szabálytalanság fog majd egyszer tragédiához vezetni. De en feleslegesnek érzem azt hogy állandóan ezen porogjunk. Aki autóba ul, az közvetett veszélynek teszi ki magát folyamatosan, akkor is ha a világ legszabalykovetobb sofőrökkel teli országában el. Ezt mindenkinek tudomásul kell vennie, és mérlegelnie.


És még egy dolog, én személy szerint pontosan ideálisnak tartom a magyar és az általános kozep-europai közlekedési kultúrát, minden hibájával, szabálytalankodassal egyutt. Nyugaton képtelenség közlekedni az autópályán kívül, keleten pedig konstans életveszély (ennek ellenére sokkal jobb és megbízhatóbb sofőrök).

2020. febr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
#12: Tényleg, ebben semmi felelőtlen nincs... Reméljük nem jársz úgy, mint M. Richárd pl. Nincs több kérdésem, felesleges lenne.
2020. febr. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Lehet hogy úgy járok majd. De lehet, hogy épp te jársz úgy. Ha ezt nem tudod feldolgozni, ne ülj autóba.
2020. febr. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én kérek elnézést.

Az, hogy te hogy töröd össze magad, kutyát nem érdekli. Azt nem fogod fel, hogy mi lesz azzal ki szemben jön és vétlenként marad ott a hülyeséged miatt.

Persze, veled ez sosem fog előfordulni, tudom. De nem véletlenül utaltam már korábban is a bizalmi elvre

2020. febr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#15

Mit ér manapság a bizalmi elv???

Ma sajnos már tényleg azzal a tudattal kell autóba ülni, hogy bármikor meghalhatsz...


Elmesélek egy saját sztorit: Tavaly nyáron egy lakott területen kívüli bicikli úton közlekedtem a Csepelemmel... Amikor egy falu határhoz értem, a mellettem lévő útszakaszra szeretett volna rákanyarodni a faluból a BMWs, de az nem adta meg az elsőbbséget a védett úton haladó Suzukisnak, mire úgy összementek, hogy a Suzukis felrepült a bicikli útra és az volt a szerencsém, hogy volt annyi lélekjelenlétem, hogy be tudtam rántani a kormányt az árokba.. Ha ezt nem teszem meg, ma már halott lennék...


Szóval nesze neked bizalmi elv... Gondolnád, hogy nyugisan tekersz egy viszonylag gyér forgalmú biciklis úton a rét mellett, majd egyszercsak szembe jön veled egy autó 80-al?

2020. febr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

" Azt nem fogod fel, hogy mi lesz azzal ki szemben jön és vétlenként marad ott a hülyeséged miatt.


Persze, veled ez sosem fog előfordulni, tudom"


Pontosan erre reagáltam a 12-es kommentemben. Sajnos nem sikerült megértened, ezek szerint nem tudsz szöveget értelmezni.

2020. febr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Szóval nesze neked bizalmi elv" Persze, ha ő sem, én sem, és ez teljesen jogos gondolat is addig, amíg nem gondolsz bele még két másodpercig, hogy milyen kockázatokat vállalsz ezzel. És mivel nem gondolsz bele, meg ő sem, ezért nem is lesz jobb. Pedig ott volt neked is az élő példa. Én is tudnék nem egy, nem két ilyen esetet.


#17: Pontosan értettem, azért írtam, hogy nincs értelme tovább ragozni. Mert az alapok nem ugyanott vannak lerakva.

2020. febr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!