Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Forgalmi vizsgán mivan ha...

Forgalmi vizsgán mivan ha rossz felé megyek?

Figyelt kérdés
Tegyük fel egy többbsávos kereszteződés előtt mondják h balra. De mögöttem a belsőbe gyorsabban jönnek és nem tudok besorolni? Utána a saját sávomba továbbmegyek egyenesen szabályosan
2020. márc. 13. 12:23
1 2
 1/11 anonim válasza:
32%

Meg kell tudni oldani. Ha normálisan tanultad volna a kreszt, tudhatnád, hogy olyan nincs, hogy nem tudsz besorolni. Max záróvonal előtt megállsz és addig indexelsz, amíg valaki be nem enged.


Ha nem teljesíted amit a vizsgabiztos mond, az bizony hibapont.

2020. márc. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%

Tegyük fel egy többbsávos kereszteződés előtt mondják h balra. - Átsorolsz a balra kanyarodó sávba, még záróvonal előtt.


De mögöttem a belsőbe gyorsabban jönnek és nem tudok besorolni? - Ha vizsga előtt attól fosol, hogy nem tudsz átsorolni, akkor inkább halaszd el a vizsgát. Egyértelmű, hogy vagy lelassítassz, vagy megállsz még nincs lehetőség átsorolni.


Utána a saját sávomba továbbmegyek egyenesen szabályosan -

Ez nem instant bukta, de hibapont.

2020. márc. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Még csak az 5. órám volt. Csak nézegettem az útvonalakat és ez olyan neccesebbnek tűnt. Élesbe még nem próbáltuk csak felmerült bennem
2020. márc. 13. 13:40
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor van még időd tanulni :) Mire a vizsgáig eljutsz (normál esetben) már tudni fogod mit hogyan csinálj. Gyakorlat teszi a mestert! Sok sikert!
2020. márc. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
Semmi az ég világon. Amíg szabályosan teszed, nem számít hibának. Utána visszanavigálnak a vizsgaútra és folytatjátok a vizsgát. Azért lehet necces néha, mert ismeretlen területre érkezhetsz, ahol érdemes picit jobban odafigyelni, nehogy olyat csinálj, ami hibapont.
2020. márc. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
Úgy tudom hibavonal jár érte és az oktató vissza fog terelni az eredeti útvonalra.
2020. márc. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne kell parázni. Semmi nem történik. Akkor sem ha mondjäk hogy balra te meg jobbra mész szabälyosan. Ameddig jòl indexelsz stb. Külön mondta az oktatóm, hogy ilyen esetben megy tovább a vizsga.
2020. márc. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Így van, visszanavigál az oktató, nem számít hibának. Magadat viszont megszivatgatod, mert ha ismeretlen kisutcákba mész, akár végig jobbbkezesekben, akkor ott bizony egy kezdő el tud veszni és az elsőbbségadás miatt elvérezhet. Én előző vizsgán véletlen jobbra kanyarodtam, amikor balra kellett volna. Viszont megszivattam vel magam, mert egy nehezebb útvonalra keveredtem ki. Meg is buktam mint a fene, mert nem egy kezdőnek való környék volt.
2020. márc. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jó előre mondani fogják, hogy merre mentek majd tovább. Olyan még a valós életben sincs, hogy mennél a Tesco felé, de kénytelen vagy rossz felé fordulni, mert nem tudsz besorolni. Velem legalábbis még nem történt ilyen csak autópálya lehajtónál.
2020. márc. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

semmi gond, mész egy rögtönzött útvonalon.... egy a lényeg.... A KRESZ szabályai szerint....

de félre állítana a vizsgabiztos mit mondana: megbuktatlak mert egyenesen mentél egy olyan sávba ahonnan csak egyenesen lehet menni???? nem....

fordítva igaz egyesen ne meny egy kanyarodó sávba.... az sokba kerül... .) sikert...

2020. márc. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!