Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ti az autópályán kimernétek...

Ti az autópályán kimernétek szállni a leállósávban?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok erre nagyon, hogy én vagyok e ennyire fosos vagy ez természetes a sofőrök körében. A gondolatától is rosszul vagyok. Ha kapnék egy durr defektet inkább ülnék a kocsiba 2 óra hosszát, mintsem neki álljak a leállósávban kereket cserélni.

Ti hogy vélekedtek erről? Nyilván ha ég az autó akkor nagyobb a túlélési esély ha kiszáll az ember, de önmagában kiszállni szerintem életveszélyes manőver mert bármikor jöhet egy kamionos a külsőben aki épp nem az útra figyel és már meg is történt a baj.

Ezzel ti is így vagytok vagy én vagyok ennyire beszari? :D

Nem rég óta van jogsim egyébként, de ezen kezdetektől fogva elgondolkodtam.



2020. ápr. 18. 16:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Alagútban van szervizjárat EXIT jelzéssel és fülkék is vannak elhelyezve, hogy tudj segítséget kérni. Hosszabb alagutakban szokott lenni egy teherautónak elegendő beálló is, oda le lehet húzódni, ha tudsz addig gurulni. Egyébként füsttel/tűzzel járó meghibásodás esetén tovább kell vezetni.
2020. ápr. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
#20 Alagútban nem állhatsz meg, eleve nincs is leállósáv (ugyanez vonatkozik a hidakra is, mielőtt megkérdeznéd), a vadfogó kerítés pedig a szalagkorláttól távolabb szokott lenne, van köztük bőven hely.
2021. ápr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!